Ház az erdő mélyén

Ház az erdő mélyén

The Cabin in the Woods
moov18

Öt egyetemista srác úgy dönt, hogy egy vidéki házikóban tombolják ki magukat egy hétvége erejéig. Az éjszaka azonban egy rémálommá válik, amikor félelmetes természetfeletti lények támadják meg őket. A srácok pont úgy viselkednek, ahogy azt a horrorfilmekben már megszokhattuk. Eközben egy… Több

Premier (HU): 2012.09.26.

2023.03.17 robitpunk

Nem ajánlom

Nagyon gyenge film sajnos. Az ötlet talán jó lett volna, de ez semmilyen szinten nem lett kidolgozva.

2017.04.17 indingo

Meghökkentő volt a film, talán ez a legjobb szó rá. Nem erre számítottam, de szerintem senki sem. Egyszer érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.

Nem egy egyszerű film, de tényleg. Kétszer is megnéztem, két nap alatt, mire valahogy átrágtam magam rajta. A képi világ meghökkentő, és persze egy-két érdekes csavart is raktak bele, de kb. ennyi. A vége is egy érdekes koncepció.Nem rossz, de szerintem kissé túlbonyolították. Érdemes megnézni, ajánlott.

2020.02.08 Kóborló

Minden van itt

Mikor először volt szerencsém látni eme film előzetesét, egyből éreztem, hogy valami nem szokványos horrorfilmmel lesz dolgom (az első megtekintése után bebizonyosodott, hogy teljesen helytálló volt a megérzésem). Őszintén szólva évekkel ezelőtt, mik... Teljes kritika

2017.12.23 Deku

Nagyszerű lett, de tényleg ennél nem panaszkodtam. Hangulat növelő ereje van nem is kicsit. Egész pofás kis alkotásra sikeredett a kategóriáján belül. Nekem pont elég is ennyi egy szombat délutánra.

Victor Salva is esélye volt rendezőnek, de Drew Goddard szerette volna kipróbálni magát mint rendező, és a film producerei megadták neki ezt a lehetőséget.Szerző: Kóborló

A film rendezője eredetileg Jamie Lee Curtis-t szerette volna leszerződtetni az igazgató szerepére, de mivel ez nem valósult meg, Sigourney Weaver került képbe.Szerző: Kóborló

A filmhez állítólag hatvan különböző szörnyfigurát készítettek el. A többségét számítógépes effektekkel, de voltak olyanok is, amiket sminkekkel és bábokkal jelenítettek meg.Szerző: Kóborló

A film eredeti bemutatási dátumát először kissé kitolták, mert Joss Whedon és Drew Goddard szerették volna 3D-s technikára is konvertálni. Ezt az ötletüket végül a stúdió elutasította, és csupán 2D-s megjelenése lett a filmnek.Szerző: Kóborló