Hetedik

Se7en

2017.02.01 Hedy0809

Zseniális film. Az egész filmet végig kíséri a nyomasztó légkör,szinte minden jelenetben esik az eső,szürke minden. Sorozatgyilkosunk brutális,megfontolt és nem igen hibázik... A színészek szuperek és vége is beüt!

2016.06.23 postaslaszlo8

Első nézés alkalmával tudtam mi lesz a vége, ezzel nem nagyzolni akarok, csak véleményem szerint egyszerű volt a lezárás, nagyon drámai, de kiszámítható, mindenkinek ajánlom.

2015.06.08 Tomi

Sokan dícsérik ezt a filmet én valamiért untam kicsit. A történet rendben volt, a színészek rendben voltak csak valahogy lassúnak tűnt a film. Egyszer azért látni kell

2016.02.16 Rayman102

Hát szerintem elég beteg egy film... Ennek ellenére érdekes,megdöbbentő és izgalmas. Csak az nézze meg aki szereti az ilyen beteg filmeket, mert kell hozzá egy idegzet.

2015.06.30 padfoot8925

Imádom Morgan Freeman-t fanatsztikus színésznek tartom! talán a valaha készült legjobb thriller/krimi. Bármikor szívesen megnézem, egyik kedvenc film! Kiváló szereposztás.

2015.06.20 Lord British

Véleményem szerint a valaha készült legjobb krimi ez a film. Rendkívül jól eltalálták a 2 főszereplő ellentétes jellemvonásait, illetve maga a történet is egyedi és megismételhetetlen. Örök klasszikus, mindenkinek kötelező.

2016.04.28 mrfaktor

Igazi klasszikus thriller, ami végig feszültségben tartja az embert. A borongós hangulata a filmnek is hozzátesz ahhoz, hogy még a napokig a fejünkben peregjenek a jelenetek. A két főszereplő is remek párost alakítanak. A film végi csavar, pedig döbbenetes.

2017.01.23 valery

Érdekfeszítő és izgalmas dráma, túlzottan nyers és szókimondó felejthetetlen film. Érdemes megnézni mert nem sablonos és nem tucat kategória! Tanulságos, eredeti, hiteles, feszült hangulatú.

2015.07.28 Fildi

Egy elgondolkoztató, érdekes, különleges atmoszférájú, megragadó film, ami egy monumentális élményt nyújt. A szereplők igazi jó választásnak bizonyulnak az adott karakterekhez.

2015.07.13 prongs2001

A speciális effektusok ebben a filmben is nagyon jók, vagyis a látványvilága igazán jó. Zene tökéletes és a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak

2016.07.04 veress75

A Hetedik Prad Pitt-el, Morgan Freeman-el és Gwyneth Paltrow-al a legötletesebben és legjobban megírt egyik kedvenc filmem. David Fincher mint rendező és Andrew Kevin Walker mint író brilliáns munkát végeztek. A 90-es évek egyik legjobb filmje.

2015.06.11 fancsi094

Rendkívül egyedi alapötlet, nagyon jó sztori. Izgalmas, elgondolkoztató. Brutális, erős, kemény film, aminek hatalmas mondanivalója van. A színészek választása is tökéletes.

2017.10.03 Bibabac

Nagyon szeretem a misztikus krimiket, és a Hetedig tökéletesen megfelel minden elvárásnak. Van benne izgalom, szinte a legvégéig izgulhatunk, a végén pedig Brad Pitt karakterével együtt őrlődünk. Érdekes történet, még érdekesebb megvalósítás.

2016.12.07 Szorcsik

Aki szereti a sorozatgyilkosokról szóló filmeket, annak a Hetedik című thriller egy tökéletes választás. A befejezés egyenesen fantasztikus. A színészek közül különösen Morgan Freeman nyújtott kiemelkedő alakítást.