Hetedik

Se7en

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Fincher legjobb filmje! A het fo bunt modern kontosbe oltozteti es vegi izgalmasan, feszulten prezentalja. Olyan szinte bele tud merulni az ember, hogy a vegen mar nem is tudjuk, hogy kinek van igaza es kinek is drukkolunk. Kevin Spacey elete alakitasa.

2017.01.22 Gábor Rózsa

Jó.. Jó.. meg Krimi meg izgalmas meg jó minden de pár év elteltével nem annyira meghatározó film az egyén számára, mint amennyire közösség és a szakma fenntartotta a figyelmet rajta. De semmiképpen nem vitás: Jó film.

2016.09.28 Ghotik

Időtálló, klasszikus thriller, aminek van mondanivalója. Összetett, profi film, profi rendezés. Nagyon megfogó a cselekménye. Fordulatos, érdekes és tanulságos.

2015.05.13 hejnekem

David Fincher második filmje folytatja a nihilista zseni kitörését, megjelenik benne a fő gonosz hitvallásának romlott elképzelése, ami őrültségekhez vezet, és ennek köszönhetően a vége sem lesz happy end. Nagyon jó színészek, nagyon jó rendezés, ijesztő hangulat jellemzi.

2015.01.26 Zsofi821

Elgondolkodtató, izgalmas és megrendítő. Nem könnyen emészthető. Sokáig lehet rajta agyalni.

2016.08.21 Pirospingu

Kiváló alkotás, egyszerűen egy tökéletes thrillerrel tud találkozni a néző. A színészi alakítások parádésak, a történet pedig tényleg "borzaszt". Fantasztikusan felvezeti az eseményszálakat a film, és teljesen le tud kötni. Ez egy olyan film, ami érz... Több

2015.03.01 pisti18

A legbrutálisabb krimi a világon! Gyerek voltam amikor először láttam! Eléggé nyomasztó a film hangulata, de ugyanakkor egyszerre lebilincselő és alapkő a műfaján belűl. Hibátlan Fincher munka. 10/10

2015.06.16 Brigusz724

Borzasztóan jó film, az utolsó pillanatig izgalmas és váratlan. Annyira elképesztő a film története, mintha tényleg a pszichopata fejében lennénk. Igazán zseniális alkotás lett.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Borzasztó elemekkel átitatott hétköznapi hulladék!

2019.01.30 lauralaura

Talán az egyik legjobb thriller, krimi alkotás a film történetben. Egy elképesztően jó szerekzettel, felépítéssel, sok-sok izgalommal és a legjobb színészekkel.

2016.04.26 Bogi

Egy barátom hatására, unszolására néztem meg tavaly és abszolúte nem bántam meg. Régebben még tudtak rendes, igazi akciófilmeket gyártani, melyekben nem csak azon mozog a szál, hogy vaajon ki a gyilkos.. Mindenképpen megérte azt a pár órát. És a végé... Több

2015.11.11 [email protected]

Alapfilm ami elgondolkoztató és tanulságos. A kiváló meggyőző színészi alakítás mellett rendezés és a történet is nagyon színvonalas. Akár többször is nézhető.

2015.10.25 Sodanth

Hemingway egyszer azt írta: szép ez a világ, érdemes harcolni érte. Az utóbbival egyetértek... A Hetedik a 90-es évek egyik legjobb krimije. David Fincher korunk talán egyik legtehetségesebb rendezője, egyedi stílusa, vizualitása, történetmesélése tö... Több

2016.02.10 norbi0102

Nem egy mai film, mégis többször arra sarkallja az embert, hogy újra nézze. A maga idejében eredeti volt, azóta sok hasonló film jött ki, de így is tartja magát a legjobbak között. Izgalmas thriller, feszültséggel ls jó színészekkel.