Hetedik

Se7en

2017.10.13 kevelin

Az egyetlen olyan film amiben elbírom viselni a vallási vonulatot. Egyszerűen lenyűgöző ahogyan a film sztorija fel van fűzve 7 főbűnre. Csodálatos társadalomkritika, manapság is bőven megállja a helyét.

2017.03.10 TribeBubu

A világ egyik legelborultabb és legjobb thrillere, mindemellett a legjobb színészek szerepelnek benne. David Fincher sokszor olyan elképesztő képeket dirigált a össze benne, hogy azt bármelyik festő megirigyelné. Howard Shore pedig körülbelül olyan h... Több

2017.11.29 Syracuse

Remek thriller, aminek már a forgatókönyve is zseniális. Ehhez nagyszerű színészeket választottak, és az operatőri munkának is megvan a gyümölcse. Ajánlom

2015.05.03 Zsceeeka

Nem egy mai film, mégis többször arra sarkallja az embert, hogy újra nézze. A maga idejében eredeti volt, azóta sok hasonló film jött ki, de így is tartja magát a legjobbak között. Izgalmas thriller, feszültséggel ls jó színészekkel.

2023.11.05 CsakEgyCsajszi

Ez a film is a kedvenceim közé tartozik, imádom. Hatalmas fordulat, izgalom, nagyszerű, igényes színészi alakítások. Piszkosul le tudja kötni az embert! Nagyon, nagyon ajánlom, ha valaki tényleg nagyon izgalmas thriller, krimi filmre vágyik.

2019.02.16 szabomarc

Érdekes az alapötlet, jók a színészek, jó a történet, nekem nagyon tetszett, végig izgalmas, fordulatos, leköti az ember figyelmét. Ajánlom mindenkinek.

2016.09.12 Scramananga

David Fincher a kevenc rendezőm, és ez volt a harmadik film amit tőle láttam. Minden szempontból egy nagyon jó alkotás, remek színészekkel operál, a történet izgalmas, és lebilincselő. MINDENKÉPP EREDETI NYELVEN NÉZZÉTEK MEG! A szinkron, ennél a fil... Több

2021.02.20 moviemafia

A Hetedik méltán nevezhető a krimik krimijének, az egész mű egy olyan sötét és depresszív atmoszférával rendelkezik amire már kellő joggal akaszthatjuk fel a 18-as karikát. Zseniálisan lett kivitelezve a forgatókönyv: az ember már-már kíváncsian várj... Több

2016.02.08 doroffee

Nagyon izgalmas, feszültséggel teli film, amelyben remek, emberi, valós karakterek vonulnak fel, és belőlük fejlődik ki a cselekmény, amely nagyon valósághűvé teszi a történetet. Egy pillanatra nem lehet megunni, és nagyon okosan van szerkesztve, csavarva. Ajánlom!

2016.02.07 Nathan03

A legjobb thriller amit eddig láttam nem nagyon jut eszembe ami megközelítené a műfajban. Hatalmas mindegyik főszereplő alakítása, a film története minden a helyén van. Nagyon nagyon jó ajánlom mindeninek.

2015.09.29 Loborg

Most lett 20 éves ez az alkotás , de nem kopott meg a fénye egy kissé sem , többször láttam már . Igazi klasszikus , kár kihagyni a repertoárból. Jó a sztori, izgalmas, remek színészekkel.

2015.11.21 irongozu

Ez egy rendkívül nyomasztó krimi. Persze a szó jó értelmében. Freeman (Somerset) higgadtsága az akkor még fiatal Brad Pitt (HIlls) forrófejűségével egy különleges nyomózópárost alkotnak.

2018.11.08 iq.csabi

Egy film, aminek a végén tízből tíz ember a főhős helyében ugyan azt tette volna. Nagyon jó film, jó színészekkel, jó történettel. Mi kell még? :D

2017.06.01 jencike1985

Kíváló színészek és kíváló színészi játék. Nagyon szeretem ezt a filmet. A vége kellően ütős lett. Eléggé lehangol és sötét hangulatú de érdemes megnézni.