Kártyavár

House of Cards

2015.06.02 sonyxxx

Elképesztően jó sorozat, amit Kevin Spacey tesz igazán zseniálissá és ezt a felesége is remekül kiegészíti. Jól bemutatja a Fehér Ház működését, de a fő vonal igazából az, hogy egy gátlástalan politikus hogyan viszi véghez folyamatosan a terveit.

2019.09.02 Attila Herke

Alapok nem voltak rosszak

Az elején még Rendben. Egy vág a második évad de megint túlzás mint mindig.

2015.03.29 Trob

Ez a sorozat nagyot üt! Nem vagyok valami politizáló személy, de Kevin Spacey viszi a sorozatot a hátán! Szigorúan eredeti nyelvvel ajánlott!

2015.02.13 NagyThor

Elég csak annyit mondanom hogy Kevin Spacey... Imádom az egész sorozatot! Szigorúan eredeti nyelven érdemes nézni. Igaz, nincs hozzá szinkron de remélem nem is lesz.. :)

2016.03.31 acey

Ehhez hasonló politikai drámát még sosem láttam, és akkor most ide értem az összes mozifilmet is. Minden ízében egy kiforrott, összetett alkotás lett a Kártyavár, remek történettel, melyet a forgatókönyvírók újabb és újabb csavarokkal tűzdeltek meg. ... Több

2015.03.31 edoka

Nagyon szuper sorozat! Ha bele akarsz tekinteni a politikai életbe érdemes elkezdeni, és az alakítások egészen fergetegesek.

2015.03.31 trngr

Hogyan tegyük érdekessé az unalmas politikai háttércsatározásokat jó színészekkel. Pontosan így kell ezt csinálni, a Netflilx belenyúlt a tutiba, Spacey pedig akkora karakter, hogy alig fér el a képrenyőn. Hatalmas sorozat.

2015.02.04 vadam1996

Leköt, beszippant és még még még. Nem lehet vele betelni. Nem csak, hogy szívesen nézem, még tanulok is a politikáról. Kevin Spacey egy csoda a képernyőn! Tőle él talán legjobban ez a sorozat.

2018.03.04 fhidasi Nézhetetlen

Politikába enged betekinteni, nagyon érdekes és sajnos valós alapokat mutat be a sorozat...Kevin Spacey zseniális színész! nézzétek!

2015.01.11 Turro

Nagyon örülök annak a tendenciának, hogy A-kategóriás színészek vállalnak sorozatszerepeket, emiatt pedig az elmúlt években átálltam a sorozatokra a filmek helyett. Bőven van idő karakterfejlődésre, történetmesélésre és a végén egy két órás mozinál s... Több

2015.10.15 suglot196

Egy nagyon ötletes sorozat mely bemutatja a világ működését

2018.07.25 Nixi

Maximális pontszám, a főszereplő magánélete ellenére, mert amíg néztem még nem voltak a botrányok és próbálok elvonatkoztatni. Először azt hittem, hogy ez is egy szokásos ELNÖKÖS-FEHÉRHÁZAS uncsi story, de aztán nagyon nem...váratlan, fordulatos, egy... Több

2015.02.23 fodor.s

Egyből a kedvenc kategóriába került. Imádom Kevin Spacey-t, zseniálisan hozza a karakterét. Robin Wright pedig alkalmas parter mellé, egyszerűen tökéletesen összeillenek a vásznon. Aki nem vonzódik a politikai történésekhez, azok is nyugodtan bepróbálhatják, mert anélkül is tartogat elég izgalmat.

2019.01.15 Erik Póka

remek!