Ismeretlen férfi

Unknown

2022.01.23 freeman

Király film.

2017.09.21 mamiéstöti2

Nagyon brutálisra sikeredett csakúgy mint általában Liam Neeson filmjei. Egy szokatlan, de elképzelhető élethelyzetbe keveredett átlag ember a végére hős lesz.

2017.04.12 indingo

Nagyon tetszett a film légköre és a történet aprólékos kibontakozása. Jó volt a szereposztása és érdekes a csavar. Mindenképpen többször nézős film.

2017.08.28 Deku

Fergeteges volt ez az alkotás, ha lehet ezt mondani, legalábbis számomra teljességgel azt nyújtotta amit elvártam volna tőle. Se többet se kevesebbet. Bőven szórakoztató.

2015.09.29 rbernadett

Roppant "eredeti"...azért Geena Davisnek ez egy kicsit jobban állt.

Liaam a legjobb akciószínész a legutóbbi 8-12 évben,és ezzel el is mondtam a véleményem a statam-szindrómáról! :) Kemény,pörgős mozi,izgalmas,és érdekfeszítő.Brutális verekedések,és hatalmas csavarral. Ajánlott!

2018.03.19 Diesel

Roppant érdekes a történet, és elgondolkodtató. Végig izgalmas volt a film és pörgős. Kimondottan tetszett hogy egyáltalán nem volt kiszámítható a történet. Liam Neeson kiválóan alakítja a karaktert. Azért is tetszett a film, mert teljesen hihető a ... Több

2016.06.16 Thibo84

Liam Neeson hozza a szokásos formáját.

2019.03.15 HercegPeter

Liam Neesonnak ezek a szerepek tökéletesek, ezek vannak rászabva. A történet elemei általában ugyanazok. Nyomoz valaki után (itt éppen önmagát keresi), közben folyamatosan lövöldözésekbe, verekedésekbe és üldözésekbe keveredik. Bár, ha jó emlékszem, ... Több

2020.03.23 elekm90

Fordulatos thriller Liam Neeson-nal, ami úgy a háromnegyedéig jól is működött. Számomra viszont a film csattanója teljesen tönkretette, értelmetlenné és logikátlanná teszi az egészet. Így összességében csak az átlagosnál valamivel jobbnak tartom. 6/10

2018.04.17 TomÁcs

Liam Neeson mint negatív karakter? Az nem lehet! A készítők is átgondolták az egészet! :) Látványban is tetszett, sok minden történt benne és a csavaros történet is betalált.

2015.05.18 hsanya182

Az eleje kicsit lassan indul, nem lehet feltételezni, hogy majd egy feszes tempójú, akciódús thillert rejt magában. Megmagyarázhatatlan, rejtélyes, feszült filmmé kerekedik! Első gondolataim "A Bourne-rejtély" filmre kanyarodtak. Vele egyetemben ez a film is remekmű, jól sikerült. :) Ugyan a "Különvélemény"-t nem üti...

2016.05.10 VvV

Izgalmas film, végig leköti az ember figyelmét. Nagyon tetszett a nyomozós rész és a szálak felgöngyölítése. Másodszorra már nem olyan jó, mert tudja az ember a poént.

2018.07.23 Norbi

Van egy fura hangulata ami az elején nem tetszett. De lassacskán ahogy haladtam a filmbe arra jöttem rá hogy várom mi lesz. Fordulatos volt, és kiszámíthatatlan.