A Bourne-ultimátum

Scott Glenn
Paddy Considine
David Strathairn
Matt Damon

Jason Bourne, az amnéziában szenvedő ügynök próbálja visszaszerezni emlékeit, miközben korábbi munkaadói és kiképzői mindent elkövetnek azért, hogy eltegyék láb alól. Szerencsére Bourne egyetlen dolgot biztosan nem felejtett el: életben maradni. A hajsza Moszkván, Londonon, Tangeren és New Yorkon… Több

Forgatókönyvíró: Tony Gilroy, Scott Z. Burns, George Nolfi
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország, Spanyolország
Premier (HU): 2007.10.25. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2019.08.21 Interfectorem Sabnock

Tipikusan ez a minél több bőr lehúzása egy jó filmről. Igazán a történet nem sok,és az akciójeleneteken kívül nem sok minden van,ami úgy igazán pozitív lenne!Matt Damonnak van sokkal jobb filmje is.

2019.06.27 indingo

Még mindig tudnak valami újat mutatni, hogy érdemes legyen leülni és nézni és akad izgalom és fordulat ebben a részben is.

2017.07.18 Deku

Nagyon gyér rész lett ez Matt Damon most nem hozta azt a megszokott stílust ami miatt kedvelhető ez a széria. Rémesen rosszul felépített film. Nem tetszett benne semmi.

2018.01.12 HercegPeter

Ez is tetszett, de azt nem mondanám, hogy ez a rész a kedvencem. Szerencsére az előző két rész lendülete kitartott a harmadik részre is. Persze mondhatnánk, hogy nagy vonalakban a három rész ugyanarról szól, hiszen egy fickó próbál fényt deríteni a m... Több

2019.04.12 MidoD7

Sok közül ez az egyik kedvenc filmem, így semmi negatívat nem is írhatok róla. Szuper kis film, oda vagyok érte. Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 258 kritika alapján.Szerző: Bogi87

Matt Damon a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A forgatókönyvet Robert Ludlum regénye alapján írták meg.Szerző: wintermat

Mindhárom Bourne film végén ugyanaz a Moby dal hangzik el, de a zenész erre a részre kicsit átmixelte saját szerzeményét.Szerző: SódóGA