Ismeretlen férfi

Unknown

2016.09.26 Greeta

Tetszett. Érdekes és izgalmas volt, főként ahogy kibontakozott, hogy ki is Liam Neeson.

2018.03.03 kevelin

Liam egyik legjobb filmje. Benne van azokban a thrillerekben amiket nem sikerült előre kitalálnom. Izgalmas, végig fent tartja a feszültséget. szuper film lett mindenkinek ajánlom aki kedveli ezt a műfajt.

2021.09.11 stewie_griffin_2005

Jó akciófilm, ami nem csak az akcióból áll. Liam Neeson nagyon jó színész, és kedvelhető is. Diane Kruger is jó volt. A végén csavar van, én kicsit furcsán álltam előtte, de ettől eltekintve is szuper film. 8/10

2017.01.16 Gigi

Liam Neeson az egyik nagy kedvencem, és ebben a filmben is élveztem az alakítását. Jó sztori, pörgős események, volt egy kis akció, egy kis csavar. Érdemes megnézni.

2019.01.06 szabomarc

Szokásos Liam Neeson film, sok akcióval, és az átlagosnak szerintem érdekesebb történettel. Ajánlom bárkinek, aki szereti az akciófilmeket, nem fog csalódni.

2021.04.10 zoltyah

Őszinte leszek, ilyen egy profi akciófilm.

2021.12.31 Eszter 79

Akárhányszor adják, megnézem. Magával ragadó a film. Liam Neeson is nagy kedvencem. Jól alakítja a karakterét.

2016.05.01 D. Shaday

Lehetett volna benne több akció, de legalább a történet tényleg jól ki votl találva és Neeson is abszolút megnyerő votl a főszerepben. Tulajdonképpen elpörgött vele az idő, jó szórakozás volt.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Engem nagyon meglepett a film nem számítottam hogy ilyen stílusú lesz. Szerintem remek sztorija volt ami már magában elvitte de jók voltak a színészi alakítások is.

2018.06.24 Terminátor6

Teljesen korrekt akció film, valamivel talán még több is. Ha engem kérdeznek, én azt mondom, hogy leszámítva az Elrabolva első részét, szerintem Liam akció karrierje során ez sikerült a legjobban. Ami nálam 2 hatalmas piros pontot jelent az a rendezé... Több

2015.06.09 macskulare

Egy feszes tempójú, akciódús thillert. Megmagyarázhatatlan, rejtélyes, feszült filmmé kerekedik! "Bourne rejtélyh"-ez közel áll, ugyan de a "Különvélemény"-t nem üti...Vele egyetemben ez a film is remekmű, jól sikerült. :)

2018.07.08 Deniel

Nagyon rendben van a film a sztori pedig zseniális, semmi sablonos nincs benne, nagyon egyedi, bátran ajánlom!

2015.05.05 ocso

Tökéletesen fordulatos, a feszültség garantáltan nem csökken, de ezt már Liam Neeson -tól megszokhattuk. Sok újat nem tartogat, de a karakterisztika miatt nem csalódik benne a néző.

2015.05.07 Mate

Fordulatos, izgalmas és valóban különleges akciófilm. Nem lett túl amerikai a vége sem, Liam Neeson pedig tényleg jót alakít.