Ismeretlen férfi

Unknown

2017.05.19 miklosvaridori

Feszült hangulatú, izgalmas film, néha megrázó jelenetekkel. Nagyon tetszik a filmben, hogy agyalós, több szálon fut, és zseniális az alapötlet. Nem lennék a fickó helyében...

2017.10.03 Bibabac

Az első fele elég unalmas, egy egyszerű ember egyszerű életét láthatjuk. Aztán, a baleset után kezdenek felpörögni az események, és egyre kevésbé értjük, mi történik. Nekem nagyon tetszett a történet, a színészek játéka, bár volt néhány jelenet, ami túl hatásvadász volt, nem igazán tudtam beleélni magam.

2015.06.19 ElfRider

Eléggé szövevényes filmet sikerült letennie az asztalra a készítőknek. Méltón sorolható Liam Neeson legjobb filmjeihez. A végkifejlet eléggé meglepett, mondhatni a padlón koppant az állam.

2016.10.13 tiszaizsofi

Liam Niesontól megszokhattunk egy bizonyos karakter amit ezúttal is hozott, nekem nagyon tetszett a film mert van egy sajátságos hangulata és jók az akciójelenetek illetve mély a mondanivaló.

2017.03.24 georgri

Meglehetősen sok megoldásra és magyarázatra számítottam az ismeretlen férfi kapcsán, de az igazat megvallva erre nem. Frappáns, ötletes történet, egész idő alatt ébren tartja a figyelmet a film.

2017.01.15 holnaputan

Sajnos nem túl egyedi maga a történet, de a szereplőkkel és a kivitelezéssel meg lett mentve a sztori.

2015.06.20 Kellangy

Liam újabb jó, pörgős filmje, kicsit lassan kezdődik de aztán beindul. Izgalmas, jó színészi alakítások, mindenképp ajánlom.

2016.06.25 punktum

Izgalmas film, érdekes alapsztorival és remek történetvezetéssel.

2015.09.05 s0ltau77

Sokszor fogom megnézni! Nagyon rég láttam ennyire jó filmet és biztos, hogy még egy párszor újra fogom nézni. Zenében és karakterekben nagyon erős film. Nyugodtan nézd meg!

2016.02.26 BlaBlaBla

Nagyon érdekes volt a film, mindvégig lekötötte a figyelmemet. A történet vezetése, a csavarok és a befejezése is korrekt. Tipikusan olyan film ami Liam Neesonnak való.

2018.03.19 silverkesh

Jó kis film, bele tudtam képzelni magam.

2015.04.08 Gríz

Az első pár perc sok izgalmat ígér, de utána nagyon ellaposodik, ráadásul semmi újdonságot nem tud felmutatni, pedig lehetett volna egy jó kis csavaros történet, de kiábrándítóan gyenge film lett. Bár az elején megpróbálnak minket összezavarni, a fil... Több

2015.01.27 Márk

Elég jól megcsinált film! Mint már nem egyszer mondottam, Liam Neeson remek színész!

2020.04.20 Linzer

Többet vártam a végére, de teljesen lekötött a film. Szerintem egész korrekt darab.