Valami követ

It Follows

2016.10.13 Hablaty

A történettel voltak problémák, de valahogy mégis nagyon tetszett. Volt benne valami misztikum.

2016.04.30 Bogi

Nyertem plakátot amikor premieres volt. Hát kár volt... ennél rosszabb film még nem volt mozivásznon az utóbbi 5 évben ... Nem is értem. Az alap story is nagyon gáz. Egyszerűen nem értem, hogy hogy kaphatott zöld utat a tervezési szakaszban ez a film... Több

2015.06.26 FarZoo

Egy igazán ötletes, érdekes sztori, jó rendezés és egyáltalán nem sablonos, végig szórakoztató, izgalmas. Hozza azt, amit a kategóriától elvárhatunk, a rettegés, félelem és izgalom végig jelen van, leköti az embert.

2020.06.01 Bence377940

Életem néhány horrorfilmje közül az egyik legjobb. Folyamatosan feszült a hangulat, a jumpscare-ek pedig tényleg olyanok, hogy néhol tényleg azt hittem helyben összehugyozom magam. A paranoia érzését adja át, de nagyon durván. Aki szereti a horrort, az mindenképpen nézze meg!

2016.07.28 Homer

A világ legrosszabb filmje horrorja ez, márha lehet ezt horrornak mondható. Már már paródiának látja a néző annyira gagyi. A színészek is szörnyűek sajnos. Nagy csalódás volt, pedig annyira reklámozták. Izgalmas lett volna ha végre tényleg csinálnak egy 21. századi horrort.

2016.08.25 Emma109

Lassú. melankólikus film. A témája és a megvalósítása is tetszett, nem egy nagy költségvetésű alkotás.

2017.01.21 Katkatt

érdekes volt a film, bár furcsa ezt mondani egy ilyen filmnél. Nekem tetszett az olykor lassúsága és maga a történet is elég kerek volt.

2016.09.02 Nnoorraa

Horror kategóriában a jobbak között van a film. Nem egy sablonos horror, hanem különleges hangulatú és nagyon jól adja át a kategóriától elvárt feszültséget, hozza a műfaj által elvártat.

2016.11.22 csocsicsoda

A nemi úton terjedő gonosz picit szokatlan, de igazából tetszett a film. A története picit lassú, de nem unalmas.

2015.06.02 Akodako

Angol verzióban láttam és talán így érdekesebb is mint majd a szinkronos verzió lesz. Horror kategóriában az utóbbi évek talán legötletesebb horrorfilmje. A sztori érdekes, egyáltalán nem a megszokott sablonos horror. A cselekmény magával ragadó, val... Több

2016.10.23 malnaturmix

Jól összerakott film, érdekes történettel. tetszett a hangulata és nem akarták túlcifrázni.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Nagyon brutális horror, kategóriájában kiemelkedőnek mondanám. Hozza azt a feszültséget, izgalmat amit a műfajtól vártam és a sztori is ötletes. A színészek hitelesek.

2015.07.03 Bekmeli

Igazi thriller, pont amilyen stílusú filmeket én kedvelek. Nem az a tipikus horror, hanem erős thriller kategóriába sorolnám. Van sztorija, magával ragad, érdekfeszítő, feszültséget keltő, amit várhatunk is a műfajtól.

2015.09.04 Quinlan

Tökéletesen lekötött. Ez a film szinte teljesen kiváló. Azt kapom, amire vágytam, egy laza kis szórakozást, ami megér minden percet. Nem akar többet adni, mint ami így unalomra nem volt panasz. Nagyon imádtam.