Valami követ

It Follows

2016.09.11 Miss_Murder

Életem legrosszabb döntése volt, hogy megnéztem. Félreértés ne essék, imádom a filmet. Viszont annyira nyomasztó a hangulata, hogy az valami hihetetlen. Nem szoktam ilyet mondani egy filmre sem, de szinte semmi nem történik benne, mégis minden benne ... Több

2019.04.26 Dóra7.6

Az ötlet miatt kap tőlem 5 csillagot, valamint, hogy végre egy film, ami nem jump scare-ekkel akar ijesztgetni, hanem végig teremt egy feszült atmoszférát azzal, hogy a démon csak jön, jön, lassan, és sosem tudhatod, milyen alakban jelenik meg. Jobban is lehetett volna kivitelezni, remélem, a jövőben kapunk hasonló filmeket. :)

2015.11.05 Sipos Csongor

jó-jó ez a film , de az alapötletből többet ki lehetett vona hozni. Valban remekül visszahozza a nyolcvanas éveket, mi csak ott vagyunk, és nézzük, ahogy történik a semmi. Az egész történetnek se eleje se vége. Nem tudjuk, honnan indul, miért, hogyan... Több

2022.08.20 davidjunior

Kicsit más mint egy tinihorror. Ez a film annál sokkal több. Átad egy új érzést, amit már régóta várok egy ilyen jellegű horrornál. Szerintem zseniális, tudsz borzongani és érzed, hogy megfog a film. A 6.8-ra értékelt filmek az Imdb-n már elég jónak számítanak, ez a film meg is érdemli.

2016.07.06 online91

Nehéz jó horrorfilmet csinálni, ezt sem mondanám jónak, de egy átlagos szintet üt, így aki szereti a horrorfilmeket, meg lehet nézni, akadnak azért benne rémisztő részek.

2015.09.18 romeo666

Nagyon nagy horror rajongó vagyok... minden ami horror azt megnézem :D És ez nekem NAGYON tetszett teljesen lekötött nem átlagos sztorival (Hála Isten) ajánlom mindenkinek :) 5 csillag

2019.09.23 spyro74

Nos, emberek, eddig kellett várni az idei év első komolyan vehető horrorjára. Nagyon érdekes sztori, persze a horror kötöttségein belül, de bátran merem ajánlani. Engem nagyon meglepett, nem számította rá, hogy ennyire erős film lesz. Még mindig a hatása alatt vagyok.

2016.05.06 george08

Hangulatos film, viszont nem igazán tudnám horrornak nevezni. Nem ijesztő, csak nyomasztó, viszont az nagyon érződik. A történet nem túl bonyolult és nagy csavarok sincsenek benne. Ettől függetlenül jó film, érdemes megnézni, mert végre valami egyedi.

2023.10.01 Oildi Nézhetetlen

Atyaég.

2015.01.23 fenyone1955

Ajánlom a fiatalabb nézőknek elgondolkodtatót a történet !