Jurassic World: Bukott birodalom

Jurassic World: Fallen Kingdom

Vox.hu
2018/06/07

A Jurassic World folytatása már nem elégszik meg azzal, hogy a korai részeket másolja, és bár óvatos duhaj, olyankor a legjobb, amikor új utakra téved. Több

Supernatural Movies
2018/06/07

Értékelés: 5.5/10
Már megint nem hallgatnak Malcolmra
Emlékszel még, mikor először láttunk dinoszauruszt? A nagy kérdés az, hogy ebből a csodából, a meglepetés elementáris erejéből sikerült-e megőrizni valamit az azóta eltelt 25 év alatt? Több

MovieAddict
2018/06/08

A Jurassic World második része nem egyszerűen rossz lett, hanem egy borzalmas, rettenetes, szörnyűséges filmnek még jóindulatból sem nevezhető valami, ami kiégeti az ember agyát. Több

Artsomnia
2018/06/08

A Jurassic World: Bukott birodalom a benne rejlő kiváló lehetőségeket egy unalmas, fárasztó, sokszor idegesítő vergődésre pazarolja, amely ugyan tartalmaz izgalmas és ötletes jeleneteket és elképzeléseket, de bágyadt karaktereivel, logikátlan cselekményével és lerágott csontjaival csak egy égető kérdést hagy maga után: van egyáltalán hova fejlődnie a szériának? Több

Lone Wolf
2018/06/10

Értékelés: 7.5/10
Nagyon ütős lett a Jurassic World 2
Néha kell az egyszerű szórakozás és izgalom is, amikor nem kell sokat gondolkodni, csak hátradőlni, bámulni a filmvásznat és élvezni a gyorsan pergő eseményeket, hihetetlen akciójeleneteket. A Jurassic World 2 pont ilyen film. Szórakoztató, látványos, izgalmas és pörgős; vagyis ahogyan a címben is szerepel: "ütős". Ajánljuk az akciójelenetek kedvelőinek, az egyszerű szórakozásra vágyóknak, a kikapcsolódni akaróknak és a dínós sztorikra fogékony Jurassic rajongóknak. Nekünk tetszett. Több

Filmflash
2018/06/20

Értékelés: 7.5/10
Mindent egybevéve nekem tetszett a Jurassic World Bukott birodalom, de az tény, hogy nem egekig érő elvárásokkal ültem rá be a moziba. Ha szimpla látványfilmként értékeljük, szerintem megéri a 70% -ot, vagyis a Filmflash minősítési rendszerében a 3,5 csillagot. Ezzel pedig igenis "jó filmnek" számít. Bátran ajánlom mindenkinek, aki kikapcsolódásra és izgalmakra vágyik. Több

Smoking Barrels
2018/07/03

Ismerős elemek színes, káoszba fulladó kavalkádja, amelyekben nincs semmi virtuozitás, erő, idea, spiritusz .Csak egy porhüvely az egész. Több

Revizoronline.com
2018/09/07

Ez már nem csak a régi dinógitt
A legújabb dinókaland akkor tud mellbe vágni, amikor egyáltalán nem emlékeztet egy nagycsaládos dinókalandra. A frankensteini kísérlet megérdemelt horrorba fordul. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!