2018.05.17 kisssjanka

Ha szigorúan és nagyon kritikus szemmel nézzük Herendi Gábor filmjét, akkor könnyen megállapítható hogy nagyon elrugaszkodik a valóságtól, a történelemtől. Elég ha csak a karakterek jellemére, külső jegyeire és magára a szerelmi szálra gondolunk. Bá... Több

2017.03.27 Szinano

Kevés a Kincsemhez fogható film született eddig a magyar filmtörténetben. Ez egy igazán kiemelkedő darab, amire méltán lehetünk büszkék világszerte. Remek film.

2022.03.15 Boro

Nézhetetlen. Gyenge rendezés és színészi alakítás, fapados párbeszédek, életemben nem láttam ennyit nyeríteni lovat... nonszensz. Mindenki szépen ki volt sminkelve, a legutolsó vásáros kovácsig... életszerűtlen.

2018.03.21 Csicsi88

Végre egy nagyon jó magyar film a mozikban, ami egyszerre szórakoztató és lebilincselő. Érdemes megnézni főleg azoknak akik lemondtak már a magyar filmekről.

2019.08.27 nagygellert

Legjobb magyar film.

Ezt annak tudom ajánlani aki szereti a történelmi és életrajzi filmet.

2017.03.24 RókaÚr

Na végre, egy igenis nézhető, nagy költségvetésű magyar "látványfilm", aminek a humorával sem voltak különösebben nagy problémák. A főszereplők közti kémia szépen működött, összeállt az egész, le a kalappal. Kellett már egy ilyen is a sok díjnyertes, de nehezen emészthető magyar film után.

2018.01.12 Krisz860423

Tetszett a film, bár nem jókat olvastam róla, de igazából egy valós eseményeken alapuló filmet nem nagyon lehet variálni, vagy akciót csinálni belőle. a valós eseményeket jól feldolgozta, egy esti programnak elmegy.

2019.01.19 tangatamanu

A mai magyar filmgyártás hegycsúcsa. Szinte hibátlan.

2017.03.19 Gríz

Megmondom őszintén, hogy nem sokat vártam ettől a filmtől, épp ezért volt nagyon pozitív a csalódás. Nagy Ervin és Petrik Andrea remek párost alkotnak, és azt is hozzá kell tenni, hogy ilyen pörgős kosztümös filmet se nagyon láthattunk még.

2017.12.02 süti1999

Nagyon vártam ezt a filmet, kíváncsi voltam rá, hogy milyen lesz, főleg, mivel magyar film. Nekem személy szerint nagyon-nagyon tetszett. Nem gondoltam, hogy ennyire jó film lesz. Mindenkinek ajánlani tudom csak!!

2018.03.05 fhidasi

Világszínvonalú rendezés, na itt voltam büszke arra hogy Magyar vagyok! :) Hihetetlenül klassz film lett és igenis többször nézős! Azok számára meg pláne akik szeretik a lovit-lovakat. Nagyon erősen ajánlott! nézzétek és vigyétek hírét! :)

2018.01.16 lendvaicsaba

Sok helyen hallottam,hogy nagyon rossz film lett, de nekem kifejezetten tetszett. Nem az igazi, de még így is kiemelkedik a magyar filmek közül. A zene nagyon tetszett és a történet is.

2020.03.06 Valéria

Kincsem

Az egyik kedvenc magyar filmem! Imádom. Tetszett a humora, a szerelmi szál, a történet alakulása, az egész nagyon jól lett megcsinálva, szuper film! Ajánlom.

2018.02.10 Yamakawa

Néhol dagályos, nem igazán autentikus, hosszú. Szórakoztatónak szánták, de kb. másfél órán keresztül kötött le. Dicséretes ,hogy valaki nem csak egyénieskedni akar és művészinek nevezett filmeket barkácsol adófizetők pénzéből, hanem a közönséget is k... Több