Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kincsem

(Kincsem-film)
Kincsem

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Blaskovich Ernő mindenét elvesztette a szabadságharc után. Céltalan, kicsapongó életet él, amikor egy nap megjelenik élete nagy lehetősége, Kincsem, a csodaló, akivel sikert sikerre halmoz az európai lóversenypályákon. Ezzel a sors tálcán kínálja neki az elégtételt, hogy nemes küzdelemben győzze le ősi ellenségét, von Oettingen bárót. Egyre durvuló rivalizálásukat azonban bonyolítja, hogy Ernő menthetetlenül beleszeret Klara von Oettingenbe, apja gyilkosának lányába. Vajon mi a fontosabb, a szerelem vagy a bosszú? (Fórum Hungary)

(BéBé)

2017. 04. 11. 10:59

Látványos volt a film, jó zenék voltak benne pici humorral megspékelve. Ami nem tetszett a főszereplő hölgy. Borzasztóan műn beszélt. Illetve számomra elmaradt az izgalom, ugyanis azt amúgy is tudni, hogy Kincsem sose kapott ki, ezért a nagy versenyeken nem rágtam le a körmeimet.

2017. 05. 18. 08:24

Látványos mozi volt és mindenképpen jót tett a történetnek, hogy picit kiszínezték és Nagy Ervin is csak dobott rajta, de azért nem voltam tőle elájulva.

2017. 04. 28. 08:54

Egy 1800-as éveiben játszódó filmbe miért kell likeolgatni, selfizgetni, vagy épp a Mizut énekelni? Még ha poénnak is szánták, nálam ez visszafelé sült el. De ezeket leszámítva egy látványos film volt, minden percét élveztem. Hiába tudtam, hogy Kincsem minden versenyt megnyer, akkor is szorítottam neki.

Balsai Mónika
Petrik Andrea

A Kincsem Felveszem a szárnyakat című betétdalát Rúzsa Magdi énekelte fel.

A forgatás helyszínéül szolgáló bécsi Práter Európa legrégibb, eredeti formájában megőrzött lóversenypályája.

A 72 napos forgatásból mindössze 17 nap volt, melyeken nem kellett állatokkal dolgoznia a stábnak.

Movieaddicts: Kincsem
A Kincsem győzelmével a nemzeti függetlenséget kicsit átélni akaró emberek mellett állunk teljes szívvel, mi is kívánjuk a csodaló győzelmét a császár akarta ellenében. De aztán őszintén jön a nevetés akkor, amikor a győztes futam után tévedésből fordítva lobogtatják a magyar zászlót. A Kincsem egy olyan utat mutatott, amit remélhetőleg egyre több magyar film fog követni. 8/10
VOX.hu - Kincsem
A Kincsem látványban, sztoriban és humorban teljesíti azt, amit egy ilyen filmtől vár az ember: se nem jobb, se nem rosszabb a nagy mainstream átlagnál. Talán túlságosan is áramvonalas bizonyos helyeken, de aki a kardozós-lovaglós romantikus filmet magyar kiadásban szeretné nézni, nem tévedhet, ha a Kincsemre fogad. 70/100
Smoking Barrels: Kincsem
Nőiesen bevallom, az égvilágon semmit sem vártam ettől a filmtől (ami körül nyilván a hatalmas előállítási összeg miatt volt nagy a felhajtás), egyszerűen csak kíváncsian vártam, hogy mit hozott ki a Kincsem-történetből és ebből a szereplőgárdából (amelyben nem a sztárok dominálnak, hanem a jó színészek) Herendi Gábor, és nagyon örültem neki, hogy ilyen kellemesen szórakoztató lett a végeredmény. Kár a túltolt a végjátékért, de nagyon jól éreztem magam a vetítés alatt, egy vérpezsdítő, valami jó kis történelmi kalandfilmet kaptam, kell ennél több?

8/10