Kontroll

Kontroll

2019.03.26 Timcsi

A legjobb magyar filmek egyike, pörgős és izgalmas a története. A helyszín remek választás.

2017.08.23 moviewer

Kimondottan érdekes film. Kissé elvont, a tartalmat és az üzenetet is kicsit mélyebben kell keresni. A felületes filmnézőknek biztosan nem fog tetszeni, mert nem értik meg mi történik. Kifejezetten egyedi alkotás és többek között ebben rejlik a zseni... Több

2021.07.14 taba

Nem tudom, eddig hogy maradhatott ki a magyar filmművészet eme mély kultúrás gyöngyszeme, de örülök, hogy végül sikerült megtekintenem. A 70-es évek hangulatát idéző, de a mai korban játszódó történetet a narkolepsziás jegyellenőr, a macilány, vagy a... Több

2021.11.28 Péter Fazekas

Imádom ezt a filmet.

2017.01.24 Olivér Rózsa

Régi magyar filmhez képest nem rossz. Legalább ez nem művész film jobban hasonlít az amerikai stílusú filmekhez. Nálam 5/4 csillag!

2017.05.30 szkodvig

Zseniális magyar film! Na ez a film megmutatja,hogy tudunk filmet készíteni. Nem csodálom az Oscar-díj jelölést sem.Csak ajánlani tudom,pedig a mai(bb) magyar filmekért hát valljuk be nem igazán lehet rajongani.

2017.02.20 clay00

Az első magyar film, amiben nem idióta poénok vannak és viháncoló idióták. Egyszerű hétköznapi téma, egyszerű film, és lehet ettől olyan nagyszerű a hatás?

2016.02.09 doroffee

Az egyik legnagyobb kedvenc magyar filmem. Hihetetlenül megragadó a sötét humora és stílusa, és nagyon passzol a tematikához és a fent-lent, kint-bent metaforikához. Tetszett, hogy a humorának a nagy része nem öncélú, hanem kapcsolódik a karakterekhez és a tematikához (és a Mucsi Zoltán káromkodik-c. mókát sem tolták túl).

2018.11.08 Elkoo

Számomra nem jött át sajnos a film nyomasztó és lezáratlan maradt,illetve Csányi Sándor alakítása is borzalmasra sikeredett.Maga az ötlet jó lett volna,de a kivitelezés lehúzta.

2016.06.10 Edeske

Az az igazság hogy a bemutató és az előzetese alapján jobbra számítottam. Nem volt igazán izgalmas és gagyinak hatott. Nem tudtam beleélni magam a történetbe.

2022.04.14 BalogJoe

!!!

A LEGjobb magyar film. (Sajnálatos, hogy Antal Nimród minőségben azóta sem tudta megközelíteni ezt az alkotását!)

2015.07.18 rhamus

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2017.02.25 Péter

Sokakhoz hasonlóan nekem is a Kontroll az egyik kedvenc magyar filmem, mondjuk úgy, hogy benne van a TOP 5-ben. Speciálisan magyar poénok magyar embereknek, melykeet egy külföldi nem értene meg.

2015.05.03 titra

Ilyenkor szeretnék tudni röviden és precízen fogalmazni, de ez a film olyan, hogy egy-egy karakterről, vagy jelenetről az embernek kedve támad száz oldalas műelemzést írni (na nem mintha menne, de kedvem az lehet hozzá), hogy csak úgy elmondhassa, ho... Több