Larry Crowne

Larry Crowne

2020.06.07 Mayflower657

Nagyon jó

Személy szerint nekem ez az egyik legkedvesebb filmem, sokszor láttam már. Igaz, hogy mondhatják rá, hogy sablonos és a többi. Nekem azért tetszik, mert erősen motiváló. Kirúghatnak, hiteled van, momentán rossz a sorod, de ha okos vagy, ki tudsz jönni ebből pozitívan. Na, nem feltétlenül úgy, ahogy a filmben... hanem bárhogy. Sablonos vagy sem, egyszerű vagy sem, én szeretem ezt a filmet!

2020.02.16 hsanya182

Avagy egy korosodó férfi újra aziskolába tini lehet :)

Kellemes kis cuki film, túlságosan idealizált szereplőkkel. Munkahelyen hiába vagy a legjobb simán kirúghatnak bármilyen ürüggyel... akkor sincs semmi veszve mert beiratkozhatsz suliba és ott zajlik csak az igazi élet. Aranyos film, semmi elgondolkodni való töltettel, többre számítottam, egynek elment. A retorika óra tetszett a legjobban, amilyen szigor volt, Julia Roberts jól alakította a szereoét.

2018.12.07 mamiéstöti2

A film legfőbb mondanivalója talán, hogy bemutassa milyen, amikor az évek óta elnyomott érzelmek felszabadulnak és önfeledten mehetünk az élettel szembe.

2019.05.04 indingo

Írta, rendezte, főszereplő Tom Hanks. Helyes és érzelmes kis film, voltak benne szép gondolatok, de sokkal jobb filmjei is vannak Hanksnak.

2018.01.14 Yosihiro

Egy újabb szuper párosítás és egy újabb remek alakítás. A történet maga nem kiemelkedő de jól sikerült. Nekem a 90-es éveket idézte és a végén remek volt a zenei váladutás. Csak ajánlani tudom remek kikapcsolódás.

2019.08.20 Lonka

Tom Hanks nagyon jól hozza a jelentéktelen, kis lúzer karaktereket. Helyes film, sok érzelemmel és egy csipetnyi humorral.

2019.05.17 petraszab

Tom Hanksnak jól állnak a furcsa karakterek. Helyes romantikus kis film. Imádtam benne a két főszereplőt.

2015.02.13 juliS

Nagyon kedves film, ami nem világmegváltó, de éppen hétköznapiságától különleges. Julia Roberts és Tom Hanks is átlagos karaktereket alakítanak, akik ilyen vagy olyan téren megjárták az életben, de nagyon igaziak, és ettől az egész film is hiteles. Bár már kicsit megöregedtek, mégis bájosak.

2019.10.09 HitGirl

Imádtam Talia karakterét, ő volt az igazi színfoltja a filmnek.

2019.08.10 Bolhaseb

Nagyon-nagyon tetszett! Érzelmes, okos, tanulságos és rengeteg mondanivalója van!