Macska-jaj

Crna macka, beli macor

2018.07.08 LionelMessi10

Hatalmas film, amit mindenképp látni kell. Mulatságos, nevettető, felejthetetlen élmény minden egyes perce. Örök klasszikus marad a szememben.

2015.01.30 Dodi

Tényleg kultuszfilm! Kiváló humorral és történettel! Kötelező darab mindenkinek! :)

2017.01.05 Gigi

Gondolkodtam, milyen véleményt írjak erről a filmről, és kell-e még egyáltalán egy újabb vélemény. Van, aki még nem látta? :) Mert aki nem látta, annak nem lehet elmesélni, sem azt, hogy miről szól, sem azt, hogy milyen is volt. Tényleg látni kell, é... Több

2017.09.18 SzFa

Egy nehéz nap után kikapcsolt, megnevetett, felvidított. Egyszerű szerelmes története van, amit humorosan meg is valósítottak. Nem kell komolyan venni és akkor nagyon szórakoztató.

2016.10.21 vivikejencikelara

Mindenképpen 5 csillagot kap. Jól kitalált érdekes sztorit mesél el a film. Más szempontból mutatja be a cigányok életét mint ahogy általában az emberek elképzelik. Sok humor van benne .Rengeteg alkalommal láttam mindig új dolgokat fedezek fel benne!

2015.11.21 irongozu

Jajj ez nagyon szórakoztató film. De mi mást várnánk Kusturicától? Egyszerű emberek és életképek fanyar humorral megspékelve, na meg persze felejthetetlen zenével.

2016.10.25 jencike1985

Hatalmas nagy viccekkel. Pörgős szuper zenékkel van tele a film. Szerintem ezt a filmet mindenkinek meg kellene nézni.Én személy szerint rengeteg alkalommal láttam mert totálisan leköt.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Szerintem minden idők egyik legtúlértékeltebb európai filmje. Összevissza, zagyva, ide-oda ugráló, innen-onnan kapkodó történet, ami nem indul sehonnan, nem vezet sehová és még a szereplőgárda sem tudja megmenteni. Hiába van benne pár azóta szállóigévé vált mondat, mindez nagyon nagyon kevés...

2020.11.16 Kanyi

Hát, ezen a filmen szakadok mindig, ha megnézem; a szereplők nagyon el vannak találva, a történet jó és nagyon vicces.

2016.06.27 wooderman

Ez egy teljesen nemnormális kultfilm. Fantasztikusan kitalált történet, egy más kultúra szokásait,életét, mutatja be,zseniális elképzelés,fenomenális alakítás! Nagyon jó.

2018.07.06 oneminute

Nagy klasszikus, amit mindenkinek látnia kell. Egy korstílust bemutató kultuszfilm.

2018.02.03 zsani

A színész gárda nagyon jól összeválogatott, mindenki remekül játssza a szerepét. Nagyon vicces, néhol kicsit erőltetett, viszont ezt a filmet is mindenkinek muszáj egyszer megnézni.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Sokszor mondjuk ezt a másiknemre hogy JAJ, s jól érzékelteti a két nem közötti ellentétet! Szuper!

2016.05.21 Vadgazda

Zseniális film! Nagyon jó karakterekkel, sok humorral és fordulatokkal. Nekem kifejezetten tetszett, többször megnézhető és nagyszerű betekintést ad egy másik kultúra mindennapjaiba. Egy nagy kedvenc!