Szívtiprók

Szívtiprók

Heartbreakers

Maxine, Angela, Ulga, Page, Wendy és Jane nagyszerû csapatot alkotnak, bár a hat név mögött összesen két személy rejtõzik. Anya és lánya. A rendszeres névváltoztatások oka pedig foglalkozási ártalomként is felfogható: pénzes pasikat fognak, akiket aztán megkopasztanak. A módszer a következõ: Maxin/Angela/Ulga (Sigourney Weaver) a mama, férjhez megy. A frigy általában rövid ideig tart, egészen addig, míg Page/Wendy/Jane (Jennifer Love Hewitt) a lánya, közbe nem lép, mint csábító. A mama persze mindig a megfelelõ helyen tartózkodik, hogy íziben rajtakaphassa a hûtlen férjet.

Premier (HU): 2003.02.20.

2018.12.12 mamiéstöti2

Nagyon jól eltalált film, melyben a cselekmény is jó és a szereplőket is remekül összeválogatták. Ajánlani tudom mindenkinek.

2017.05.04 jozsagabri

Jennifer Love Hewitt tól körülbelül ezt a színvonalat vártam. Könnyed és egyszerű vígjáték kicsit sablonos és semmitmondó jelenetekkel... egyszer meg lehet nézni.

2018.01.04 Dius0520

Annyira nőcis, magával ragadó vígjáték. Nagyon szerettem régen is és még most is a top listámon van.:)

2016.10.16 Bulki

nagyon jó romantikus komédia, amit nem csak a színészgárda miatt érdemes megnézni, hanem a a vicces jelenetek és a jól kitalált történetvezetés miatt is. biztos kellemes kikapcsolódást nyújt

2016.03.01 achyles77

Érdekesnek tűnt az ötlet, és először azt gondoltam, hogy Jennifer Love Hewitt miatt tetszeni is fog a film, de tévedtem. Nagyon tetszett! De nem csak a jó csaj miatt, sőt Gene Hackman sokkal jobban lekötött, szinte letarolta a játékával mindkét bombanőt, hanem a humor és az egész sztori is megfogott.

A kártyatrükköt, amit Jennifer Love Hewitt hajt végre az étteremben Ricky Jay bűvésztől tanulta. Szerző: rbernadett

Az eredeti casting szerint Jennifer Aniston játszotta volna Page-et, és Cher Maxet. Szerző: rbernadett

Norman Reedus visszautasította Jack Withrowe szerepét. Szerző: rbernadett

Valójában Sigourney Weaver ötlete volt Nora Dunn karakterét úgy öltöztetni, mint a A Manderley-ház asszonyáét. Szerző: rbernadett

Kegyetlen bánásmód
2003