Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Me and Earl and the Dying Girl

2022.02.10 májki

Szinte tökéletes

Köszönöm a filmet! Nem kívánok kritikát írni, mert számomra minden ott volt, ahol lennie kellett!

2016.02.16 indingo

Az egyik legjobb film, amit 2015-ben láttam! Sok film készült már gyógyíthatatlan beteg fiatalokról, amelyek általában romantikus "sose feledlek el" filmek voltam Ez nem az. Sajnáltam, hogy a végén kiderül, hogy a főszereplő srác hazudott, de az életben is így történik...

2017.08.13 ArpiHajdu és Réci

Torokszorító

Már sok olyan (tini)fillmet láttunk, ahol az egyik szereplő egy halálos kórban szenved, s ebből kifolyólag a drámaiság kellőképp meg van alapozva, majd pedig 1,5-2 óráig nézhetjük, hogy a karakterek viszonya hogyan változik egymás iránt, illetve magá... Teljes kritika

2019.03.12 MP170506

Jó kis film, egyszer mindenképp nézhető. Van benne humor, van benne dráma, igazi mély érzelmek. A színészek alakítása is jó. A vége drámai lett, de így volt kerek.

2017.06.06 Orosz István

Vegyes érzelmeket vált ki az emberből, néha komoly, néha vígjátékba vált. Egyszer nézhető kategóriába sorolnám. A mondani valója rendben van.

2018.04.06 Szilonka

Egy újabb történet egy beteg szereplővel, mostanában minden évben kapunk egy ilyen filmet. De engem nem zavart, mert egy minőségi film. Szomorú eljut az ember szívéig.

2021.05.29 elekm90

Vegyes élmény volt, a második fele tetszett (a befejezés különösen szép volt), de addig inkább idegesített, főleg a tinédzserek tipikus problémáival küszködő Greg karaktere (ezt pl. az "Egy magányos tinédzser" vagy a "Kszi, Simon" sokkal jobban csiná... Több

2016.09.11 puffancshercegnő

Kicsit humoros, kicsit szomorkás, a végén nagyon szomorkás, de rendkívül jó film. Végre nem egy átlagos történet. A színészek nagyon jók voltak benne, ahhoz képest, hogy elég fiatalok. Van mondanivalója, ami nem klisés, és végig magas színvonalon szórakoztatja a nézőt. mindenkinek ajánlom

2017.10.23 Bazzzsi

Végtelenül érzelmes film, ahol ahogy a fiú úgy a nézők is azt szeretnék hinni, hogy a csaj nem fog meghalni. De az élet nem kívánság műsor, könyörtelen történet remek stílusban elmesélve.

2018.04.14 TomÁcs

Olivia Cooke bármiben játszik nekem mindig tetszik. valahogy tudok azonosulni a karakter fájdalmával, gondolatatival. Elgondolkodtató történet, helyes párbeszédekkel.

2019.12.10 VvV

Nem egy egyszerű film az biztos. Nagyon kedvelhetőek a karakterek, a mondanivaló. Fájdalmas, mint az élet. Olykor keserű, de meg kell látni a szépet is.

2016.01.23 hsanya182

Szórakoztató átlagos dráma, semmi extra.

2016.04.17 andor50

Nagyon szeretem az ilyen típusú drámai filmeket. A közönség közeli érezheti a karaktereket, és megszeretheti őket. Emiatt működik igazán ez a film, nagyon jófej és nagyon szellemes, mind emellett megmarad a drámaisága is. Csak ajánlani tudom, nagyon megéri megnézni.

2017.07.23 Lonka

Nagyon mély dolgok történnek a filmben, amelynek a stílusa igazán közel áll hozzám. Volt benne valami ami miatt nagyon kedvelhető, igazán szívszorító sztory.