Éjjeli féreg

Nightcrawler

2015.05.27 zsanett0820

Bevallom, amikor leültem, hogy megnézzem, szinte azt sem tudtam, hogy miről is fog szólni ez a film. Annyit tudtam, hogy a nézők szeretik, gondoltam, hogy nekem is tetszeni fog így látatlanban. Tetszett is! Elég beteg filmnek tartom, bár ez a betegsé... Több

2017.06.23 Olivér Rózsa

Végre nem egy sablonos hollywoodi tré. Teljesen egyedi történet és izgalmas végig. A főszereplő nagyon jól és hihetően játssza a karakterét. Ajánlom mindenkinek!

2016.03.23 bbozsi

Elképesztően erős film a médiapszichopatákról, az semmitmondó üzleti nyelvről, a hírek természetéről, a népbutításról, egy céltalan generációtól és mögötte egy kiüresedett civilizációról. Jake Gyllenhaal halálian szuggesztív. Az évtized egyik legfontosabb filmje eddig!

2015.08.27 pisti18

Mikor beültünk moziba (nagyjából sejtettük miféle film lesz), fokozatosan csúsztunk le a székbe a végén meg mindenki döbbenten, lefagyva ment ki a teremből. Szenzációs élmény ez a film, és - ha nem is lazán - de szerintem a legjobb film a tavalyi ter... Több

2015.01.25 Mate

Nehéz megfogalmazni a gondolatokat, amiket ez a film ébresztett bennem. Hátborzongatóan jó torztükör a mai média hatásaival szemben. Jake Gyllenhaal eddigi legjobb alakítását nyújtotta.

2018.12.28 lauralaura

Az egyik legjobb film, ami a médiáról szól. Durva, dinamikus, pörgős, észre sem veszed és már máshol járunk és mindezek mellé kapunk egy különleges főszereplőt, akit Jake Gyllenhaal hibátlanul alakít.

2015.11.27 fcbnandi

Tegnap néztem meg. Nekem nagyon tetszett, minden percét élveztem és végig lekötött. Nagyon szeretem az ehhez hasonló filmeket. imádom

2016.10.14 Hablaty

Dokumentum filmnek sem utolsó a film. Akár egy szakmákat bemutató sorozat egyik epizódja. Tetszett.

2015.10.07 AE1205SB

Borzasztóan gyenge film és alakítás. Nem bírtam végignézni annyira unalmas film alig történik benne valami. Nem sok film van, amit félbe kell hagynom, de ez olyan...

2015.07.11 moony5972

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2016.02.11 Rayman102

Nekem tetszett a film. Drámai , megrázó, izgalmas. Érdemes megnézni mert nagyon elgondolkodtató. Ennyit kell tudni a filmről nagyjából, viszont szerintem kell hozzá egy idegzet.

2016.04.30 mrfaktor

Nagyon jól bemutatja, hova juthat az ember, ha mindenáron a karriere csúcsát akarja meghódítani. Nyilván a karakterünkben benne volt egyfajta beteg jellem, de tökéletes képet fest a film a mai médiahelyzetről is. Jake Gyllenhall pedig ismét nagyszerűen hozza a kissé őrült főszereplőt.

2015.06.10 smith

Tetszett benne az egyedisége, hogy nem egy szokványos film. Különleges a történet és a megvalósítás is. Több hasonló alkotásra vágynék. Egyetlen negatívum, ami miatt nem 5*-ot adtam az az, hogy inkább a vége felé pörgős. Jobban egy szintre kellett volna hozni és akkor maga lenne a tökély.

2015.04.22 superxaba

Ez a film pont az a film, amelyik bemutatja milyen a mai amerikai média és hogy épp milyennek nem kellene lennie. Gyllenhaalra szabott a szerep, aki egy végig magával ragadó thrillerben alakít nagyot!