Éjjeli féreg

Nightcrawler

2015.06.22 kovi23

A témaválasztás, a forgatókönyv és Jake Gyllenhaal játéka is szinte teljesen tökéletes. A mai munkaerőpiac hiányosságai miatt, önmagából kiforduló, okos és céltudás, bár kissé elmebeteg karakter megformálását zseniálisan játssza el. Felállt a szőr a ... Több

2015.06.15 fancsi094

A film megnézése előtt azt hittem, a cselekmény lesz a középpontban, ezzel szemben a főhős (beteges) lelkivilága adta a történet sava-borsát. A főszereplő alakítása kiemelkedő, szinte félelmetes volt, eddig ilyennek még nem láttam a színészt. Nagyon tetszett.

2016.06.11 Mulds

Rémesen rossz darab lett ez a film. Totális baklövés az egész film. Az egész sztori úgy ahogy van egy silány darab. Teljesen untatott az elejétől egészen a végéig.

2015.07.31 fagitta

Értékes mögöttes tartalommal bír és tanulságos huszonegyedik századbeli mondanivalóval. Az erős győz, a gyenge így járt. Kicsit állatias, kicsit durva.

2015.06.22 ElfRider

Őszintén szólva, nem láttam még ehhez hasonló filmet, annyira egyedi hangulata van. A főhős egyszerre zseniális és egyszerre pszichotikus. Nagyon jól adja ezt a karaktert a színész, már az elején érezni, hogy van vele valami gond.

2015.06.09 Skarsh

Az Éjjeli féreg egy nagyon jó film. Elég félelmetesre sikeredett, Jake Gyllenhaal nagyon jól alakítja a szerepét. Hátborzongató légkör, könyörtelen éjszakák, bűnesetek és pénz/hatalomvágy jellemzik a filmet. Talán van benne néhol igazság is.

2017.03.24 georgri

Jake Gyllenhaal óriási kedvencem, remek színésznek tartom, aki ebben az alkotásban is bizonyította rátermettségét. Számos gondolatot szül ez a film, igazán hátborzongató.

2017.02.25 Beuszi

Jake Gyllenhaal-t mindig is jó színésznek tartottam, de ebben a filmben ismét nagyot nőtt a szememben. A film is izgalmas, abszolút érdemes megnézni, nem okoz csalódást.

2017.01.17 Katkatt

Nem egy szokványos film, engem végig lekötött. Remek a sztorija, bár nem túl pozitív. Jake Gyllenhaal remekül alakít benne.

2015.06.18 nikiszalanics

Nem volt rossz, de annyira nagyon jó sem. A film témája, a hangulata, maga a történet is remek volt, érdemes megnézni, de a végére nagyobb csattanót vártam, vagy ennél legalábbis izgalmasabbat. . A film végig lekötött, egy pillanatig se éreztem, hogy... Több

2015.04.19 KeriPeti

Jake Gyllenhaal egy végtelenül tehetséges színész. Talán ezzel a filmjével ért el karrierje csúcsára. Izgalmas film, hatalmas színészi játékkal és egy mögöttes mondanivalóval is, hogy milyen is a média, hogyan működik.

2017.02.23 időjós

Kicsit a hihetetlen határán mozog a film, mégis reálisként éltem meg a látottakat. Nagyon jól sikerült darab, nagyon egyben volt minden benne. Érdemes megnézni.

2016.11.22 csocsicsoda

Egy igazi mocskos film, nagyon érdekes volt. A története nem túl sablonos sokszor meghökkentő, tetszett, jó volt.

2016.06.15 Panna

Elégé egyedi témát dolgoz fel a film. A szereplők a maximumot kihozták a sztoriból. Jake remekül alakította a figurát.