Nim szigete

Nim's Island

2021.09.12 Klauka89

Azért szeretem, mert Jodie Fostert és Gerard Butlert imádom, a kislány meg nagyon édes. Kalandos történet.

2020.02.09 Timon

Elsősorban kalandos és fantáziadús felépítése miatt kedvelem.Ugyanakkor szinte minden részénél hangos az irrealisztikus túlzásoktól.Ettől függetlenül odavagyok elsősorban az izgalmi színvonaláért,valamint elég látványosra és drámaira sikeredett azért,hogy egy laza,de izgalmas kikapcsolódást nyújtson. 10/10

2019.08.01 Ms. Akárki

Aranyos gyerekfilm. Kellemes kis kaland volt az egész család számára. Tanulságos és érzelmes mentőakció remek fantáziával és látványvilággal. A tájak gyönyörűek és ez miatt nekem már megérte megnézni.

2018.03.19 Leslie77

Nem rossz a sztori, de én több kalandra és izgalomra számítottam.

2017.10.22 ollggaalek

A filmnek köszönhetően újra gyereknek érezhettem magam. Ez egy olyan élmény, amit kevés film tudja. Bár Jodie Foster alakítása engem szörnyen irritált, pedig nagyon szeretem a munkásságát. Ez egy jól megírt film, remek karakterekkel és hangulattal.

2017.12.25 rissa

Számomra Gerard Butler alakítása volt nagyon nagy meglepetés, bár tudom, hogy a 300 előtt eléggé sok romantikus filmben volt látható, azok valahogy nem érdekeltek. Összességében Ez egy nagyon aranyos, kedves filmecske, amit csakis ajánlani tudok családi filmezésekhez. :)