Utazók

Passengers

2018.03.26 Queenakasha

Lehetett volna sokkal többet kihozni ebből a filmből, mert az alapgondolat nem volt rossz, de szerintem ez így nem az igazi. Egyszer érdemes megnézni, leginkább a történet miatt.

2021.03.25 Rea387147

Nagyon jó! ٩◔‿◔۶

Nagyon élveztem a filmet. A látványvilága, a szereposztás és a színészi játék is remek volt. Szívesen megnézem majd máskor is. A vége kicsit szomorúnak tűnt, amikor kirepült az űrbe, de szerencsére vissza tudta hozni T.T Egy tavat csinálhattak volna a könnyeimből, annyira sírtam (*~▽~). A film pedig nagyon jól végződött. aw. Bárkinek tudom ajánlani ezt a filmet.٩◔‿◔۶

2020.10.02 Annuska

Ha azt mondja valaki, hogy romantikus sci-fi mindig ez jut az eszembe. A szerelmi szál nagyon finoman és érzelmesen van felépítve.

2022.02.11 Fortress

Gyönyörű történet

Gyönyörű történet az önfeláldozásról, mely történetesen egy űrhajón játszódik, és a jövőben. Az alapsztori mégis egy időtlen játék, melynek helyszíne bárhol lehetne, mint ahogyan időben is bárhová helyezhetnénk. A fő mondanivalója: egy igazi társért bármit odaadunk, és vissza is kapunk legalább annyit. Többször megnéztem. Nálam 90%-os.

2024.02.09 Majorkas

Az egyik legjobb sci-fi

Egy indokolatlanul elfeledett alapmű, természetesen az Interstellar után, amely nem csupán sci-fi, hanem romantikus dráma is. Jól felépített cselekmény, remek szereplőkkel és nonstop az űrben játszódik.

2019.01.13 szabomarc

Érdekes az alapötlet, jól meg van csinálva az űrhajó szerintem, és a színészek se rosszak. Jogos volt a modern Titanic név ráaggatása, elég hasonló hatást ér el a film. Összességében tetszett.

2018.05.13 szucszoli

Az az igazság, hogy ígéretesen kezdődik a film. Nagyon izgalmas, ahogy bemutatja ennek az űrhajónak a világát, a működését, a belső tereit. Még az is jól működött (és egy kicsit le a kalappal Chris Pratt előtt, mert várakozáson felüli módon jól színé... Több

2020.09.24 Timike

Mit tenne az ember hasonló helyzetben? Napokig csak ezen kattogtam. Mindkét fél érveit meg lehet érteni. Izgalmas és látványos film volt.

2023.12.21 ospir

Hangulatos lazulós kis sztori.

Nagyon jó kis sztori. A kacsintás a „The Shining” filmre zseniális.

2018.11.09 iq.csabi

Egy kicsit lassú, de egyébként jó a sztori. Egyszer nézhetős kategóriába sorolandó.

2020.09.27 Róbert Molnár

Rendkívül ötletes sci-fi. Számomra teljesen új a műfajban! Végig lekötött, és nagyon komoly morális kérdéseket vet fel, amin még a film után is el tud mélázni az ember. Nem szeretem a romantikus filmeket, viszont ebben azért van ilyen szál, de egyál... Több

2017.07.06 Olivér Rózsa

Remek film. Nem semmi hogy egy teljes értékű filmet összetudtak rakni úgy hogy 2-3 karakter van benne, és meg kell hagyni hogy egy percig nem unalmas.

2020.08.24 sammy88

Velük utaznék

Nem tudom megfoglmazni miért, de nekem nagyon nagyon tetszik. Egyszűren jó és kész :D Tetszik a látvány, hogy nincs túl sok szereplő, egyszerű a sztori amibe bele is tudja képzelni magát az ember.

2017.02.04 wooderman

Nagyon jo film, mindenkinek ajánlom! Bár számomra az elején elképzelhetetlen volt,hogy ez mégis hogy lesz izgalmas,netán érdekes, mivel joformán az egész filmben két ember szerepel,de megoldották! :)