Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A stylist

(Personal Shopper)
A stylist

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Maureen Párizsban élő fiatal amerikai nő, aki hírességek ruhatárát állítja össze. Természetfeletti képességei vannak: szellemekkel lép kapcsolatba, köztük ikertestvérével, Lewisszal, aki nemrég hunyt el. Maureen telefonjára egy nap titokzatos üzenetek kezdenek érkezni egy ismeretlentől.  (Cirko Film)

2017. 05. 23. 13:28

Nekem csak most lépett ki Kristen az Alkonyat filmekből. Igazán más tudott lenni. Megmutatta másik arcát is . Hihetetlen jó alakítás. Elgondolkodtató komoly film.

2017. 05. 16. 12:57

Kristen Stewart ez alkalommal igazán meglepett, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog a film, eddig eléggé egy arcú színésznőnek gondoltam. Tapintható a film egésze alatt a feszültség, nagyon elgondolkodtató.

2017. 04. 01. 10:55

Kristen Stewart immáron sokadjára bizonyítja, hogy érett, igazi A-kategóriás színésznő, és eljutni idáig az Alkonyat filmektől, hatalmas dolog szerintem. Ami a filmet magát illeti, engem nagyon meggyőzött, elgondolkodtató, a maga módján lebilincselő mozi lett, az atmoszférájában pedig van valami egészen különleges. Merem ajánlani. Erős négyes!

Nora von Waldstätten
Anders Danielsen Lie
Nora von Waldstätten
Olivier Assayas

Kristen Stewart és a stáb negyvennyolc órával a 2015-ös párizsi terrortámadást követően hagyta el a várost.

Kristen Stewart, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten és Benoit Peverelli Olivier Assayas előző filmjében, a Sils Maria felhőiben (2014) is játszott.

Olivier Assayas Cannes-ban elnyerte a legjobb rendező díját.

Movieaddicts: A stylist
Egy valamit azonban nem lehet állítani A stylist-ről, mégpedig azt, hogy unalmas lenne, a korábban felsorolt faktorok jól működnek, a film az első képkockától az utolsóig fenntartja a figyelmet. Sajátságos, egyedi atmoszférájú alkotás, és a negatívumok ellenére mégis működőképes, elgondolkodtató, és hatással van a nézőjére. 7/10
VOX.hu - A stylist
Olivier Assayas feladta a leckét. Rendezett egy tulajdonképpen élvezhető filmet, melyben nagyon furcsa dolgok történnek. Az ember akkor jön igazán zavarba, amikor például a produkció műfaját kéne meghatároznia: talán szürreális pszichodráma? Esetleg egy meghackelt kísértetsztori? Mindenki döntse el maga… 70/100
Revizor: KÍSÉRTETTEL CSETELŐ
Kirsten Stewart világklasszis színésznővé vált két Assayas-film alatt és révén – ez itt a beteljesülés. A kortárs kommunikáció köntösébe bújtatott zavarbaejtő kísértethistória korunk talán legjobb kezű rendezőjétől. GYENGE ZSOLT KRITIKÁJA.