Időhurok

Predestination

2023.12.14 Fikatours_blogger

Ez egy jó kis történet, nehéz lenne spoilermentesen írni róla, de az biztos, hogy ez már nem a saját farkába harapó, hanem a saját magát felfaló kígyó esete. Valószínű, regényben sokkal izgalmasabb lett volna, mert a hosszú párbeszédekből összeálló sztori nem filmvászonra való.

2015.04.24 rbernadett

Ez a film amilyen jól indult - bocsánat a kifejezésért - de annyira baromság lett a végére. Nagyon szeretem az elgondolkodtató filmeket és szinte mindent elképzelhetőnek tartok, de amikor valami a természet legalapvetőbb törtvényének is ellentmond, az már bukta. Ez a film nem is kérdés, hogy több sebből vérzik.

2017.09.13 Deku

Eszméletlenül elkeserítő egy darab lett ez a film. Orbitális baklövés úgy ahogy van. A sztori nagyon gyenge kukába való ami a színészeket illeti hát ők sem voltak a helyzet magaslatán.

A Spierig testvérek nagyon gyenge filmet tettek le az asztalra. Semmitmondó és sekélyes sztori. A legnagyobb baj, hogy ehhez a színészeket is belerántotta ebbe a rossz produkcióba. Ethan Hawke, aki nagy kedvencem, és Sarah Snook, akit nagy tehetségnek tartok, sajnos minőség alattit produkáltak.

2017.05.02 indingo

Az egyik legkülönösebb film, amit valaha láttam. Nagyon nehéz úgy beszélni róla, hogy nem áruljon el az ember lényegi dolgokat. Nem mindennapi a története az biztos.

2023.09.15 Erik Csok

Egy kis agyalnivaló!

Tisztán emlékszem, hogy ezt a filmet tavaly októberben láttam, egy napos délutánon a tv-ben, reklám nélkül (ugyanis a HBO adta). Akkor úgy ültem le, hogy érdekel ez a film, és nézzük meg. És mikor megnéztem, úgy álltam fel, hogy na ez most mi is volt akkor? Én viszont szeretem az ilyen filmeket, szeretek rajtuk agyalni (Ilyen volt a "Viharsziget" vagy az "Enemy" [magyarul Az embermás] is). És ez sem egy rossz film! Vannak benne jó jelenetek, nagyon érdekes, és mint mondtam, nagyon agyalós, egy jó fél órát agyaltam a végén, arra emlékszem. Ethan Hawke jól hozza a karaktert, viszont aki jól tud angolul, az eredeti nyelven nézze meg, mert a szinkron viszont egy borzalom. Aki nem szereti az ilyen filmeket, amiken agyalni kell, annak nem is fog tetszeni, és az ne is nézze meg! Egy 3 csillagot adok, annyit megér, mert agyalásra tudott késztetni!

2021.08.02 elekm90

Nagyon sokan oda vannak ezért a filmért, a fordulatot említve, mint a csúcspontját. Hát engem sajnos ezzel veszített el teljesen a film. Az elején még érdekes és misztikus volt, majd a második felére egyébként is lefárasztott, és akkor jött egy ilyen "szemöldök felhúzós" befejezés, ami nálam abszolút nem működött.

2015.08.01 kabel

Egy szórakoztató két nagyobb csavarral rendelkező idő-utazós film a jobbik kategóriából. Ethan Hawke nagyon szépen játszott, azonban a többiek alakítása már nem volt ennyire meggyőző. A történetet, mindenki, aki már olvasott pár időutazós sztorit sze... Több

2017.05.30 Szilonka

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni a filmet, mert nagyon egyedi, különleges a története ami sokaknál kivágja a biztosítékot.

2019.03.28 harnas1207

Imádom az egyedi és elgondolkodtató filmeket, de ez egyszerűen nagyon nem tetszett. Vannak filmek, amik film sznoboknak készülnek, olyanoknak, akik különlegeset akarnak látni bármi áron. Az sem érdekli őket, hogy valami értelmetlen vagy gagyi, csak a... Több

2017.11.02 Bazzzsi

Nagyon durva film, elsőre tényleg üt. NAgyon nem számít arra az ember, mai kikerekedik belőle a legvégén Érdeme megnézni, bár elég megosztó alkotás.

2015.05.06 hsanya182

Paradoxonféle egyedi alkotás!! Aki szereti a rejtélyeket annak tecceni fog, jó pszichológiai tatalma van, megmozgatja a gondolatokat, nem egy olyan film, hogy leülök és csak nézek "kiafejből". XD Kötelezőőőő, mint "őszintén hazudni" :D

2016.05.08 TomÁcs

Különleges film, azt tudom róla mondani. Az eleje kicsit katyvasz, nem igazán érti az ember, de utána minden összeáll. Nem mindennapi történet az biztos.

2018.11.18 VvV

Nem sűrűn lát az ember ilyen filmet. Csak kapkodtam a fejem, hogy most mi is történik. Nem mindennapi és picit beteg történet.