Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban

Home Alone 2: Lost in New York

2015.01.16 tamas84

Bár az első film sem volt egy nagy eresztés, mégis rengeteg emlék köt a filmhez, melyet menetrend szerint adtak le a csatornák minden évben az ünnepek alkalmával. A második rész felnőtt szemmel kifejezetten gyenge lett, de arra még így is elég, hogy a család egy jót szórakozzon. Önmagában filmélménynek azonban nagyon kevés.

2017.05.02 Wolowitz

Az első részhez hasonlóan ez a film is nagyszerű lett és még mindig tudtak újat mutatni. Nekem ez és az első mindig karácsonyi listás és kihagyhatatlan az év azon szakaszában.

2017.07.04 gerda

Karácsonykor kötelező megnéznie mindenkinek. Talán ebben a részben jobban érződik a szeretet hangulata. Az első rész valamivel jobbra sikerült de nekem ez is tetszik.

2017.03.01 Zenta

Jómagam még annó gyerekként láttam ezt a filmet, most pedig a saját gyerekeimmel nézem, akik szintén hatalmasakat nevetnek rajta. Időtálló film, nagyon jó.

2015.06.30 Enccso

Ugyanúgy szeretem, mint az első részt, nem tudnék döneti melyik a jobb, tele szállóigévé vált beszólásokkal, szó szerint ezen nőttem fel, bármikor meg tudom nézni újra.

2015.02.12 Bimbi

Elég gyenge. Az első rész még úgy ahogy elmegy. Sok újat nem mond, a sztori se nagy durranás, a poénok gyengék.

2016.02.25 Kicc

Az alaptörténet ugyanaz, mint az első részben, csak a helyszín változott, ezzel pedig változnak a felhasználható eszközök, valamint a trükkök-tervek-csapdák is. Viszont ez nem von le az értékéből, ugyanúgy élvezhető, szórakoztató, és ugyanúgy karácsonyi klasszikus, mint az első része.

2015.08.27 avocados

Nagyon jó lett a második rész, jobban is szeretem mint az elsőt, valószínűleg azért, mert gyerekkoromban én is szívesen vesztem volna el New Yorkban :D

2015.03.31 th13f89

Gyakorlatilag az első részt másolták le, csak más a környezet, és mások a szereplők, de a lényeg nem változott. Talán épp amiatt nekem mégis tetszik, mivel az első részt is imádom, és ha valamit szeretek, abból még többet kérek. Ami viszont az elsőbe... Több

2017.02.02 levus02

Minden évben látom ezt is, és akármilyen idegesítő, ez is megunhatatlan. Kevin az első részben még oké-oké, de itt már tényleg az agyamra megy néha. Valószínűleg mindenki ismeri, de aki nem az nézze meg, megéri.

2015.03.31 epeeer

Ez a rész is nagyon aranyos, de már valahogy nem az igazi. Az előző rész nagyon jó volt, kár hogy nem tudták jól folytatni.

2015.02.26 csokiii

Nekem ez a rész is tetszik, bár az előző rész jobb volt... Ez egy kicsit vontatottra sikerült, de még így is nagyon jól szórakoztam, a főszereplő kissrác nagyon ügyes volt.

2015.02.01 kerilajcsi

Sokáig csak az első részt kedveltem, de tegnap egész jól elszórakoztatott ez a 2. is. :)

2016.03.08 DarkLion

Sosem szerettem az ilyen filmeket, ez sem fogott meg, sőt! Tavaly épp elcsíptem valamelyik csatornán, és ekkor jöttem rá, hogy a nosztalgia szép dolog, de ez egy nagyon rossz film. Egyedül Pesci miatt jár a 2-es.