Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban

Home Alone 2: Lost in New York

2018.07.25 Norbi

Kitűnő folytatása az első résznek. Az alapötleten nem változtattak sokat, sőt a csapdák változatosságán kívül más lényegi különbség nincs, de ez nem baj, kárpótol a humor.

2018.01.31 diumiu

Az első részhez képest számomra ez egy kicsivel gyengébb, de ennek ellenére szeretem ezt is. Klasszikus filmről van szó, ha nem is minden évbe kerül elő nálam karácsony környékén, de mindig szívesen nézem meg.

2018.08.23 kevelin

Mindenki problémázik hogy minden karácsonykor kevin van a tévében mégis mindenki imádja. immár majdnem 30 éve. Örökzöld történet amit mindenki szeret csak van, aki tagadja van aki nem

2022.07.17 picurka

Amikor először láttam, sokat nevettem, bár szerintem az első rész jobb volt. Amikor a betörök le akarták lőni Kevint, az szerintem egy kicsit durva volt (elítélem a gyermekbántalmazást és gyermekgyilkosságot). Ettől meg lehet nézni (én nem fogom idén Karácsonykor megnézni). 10/7.

2022.01.06 stewie_griffin_2005

Az első résszel együtt sokszor láttam, szerintem a két rész csak együtt alkot teljes egészet. Ez a rész mozgalmasabb mint elődje, de ettől picit elvész annak a hangulata. És igen, pár dolgot lemásoltak az elsőből, de ettől még jó karácsonyi film, bár... Több

2018.03.18 hackerjulcsi

A galambos-díszes részen mindig elérzékenyülök. Nagyon szeretem, jó folytatása az első résznek. A madaras hölgy és a szállodai alak karaktere nagyon megmaradt és tetszett.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó kis karácsonyi film. Minden évben megnézzük a családdal odahaza. Vicces és klasszikus történet. Kevinnek jó kis karaktert kreáltak. Igazi talpraesett vicces kölyök.

2017.10.27 SzFa

Nincs olyan jó, mint az első része, de ez is fergeteges. Maccaulay Culkin remek választás volt a filmhez. Minden gyermeknek, felnőttnek csak ajánlani tudom.

2020.10.18 belavagyok

Sok mindenben hasonlít az első részre, de mégis megannyi új ötlet van benne. Jót tett neki a helyszín váltás is.

2020.11.14 Félix

Régi, de megunhatatlan film

Kreatív volt ez is, úgy, mint az első rész. Hihetetlenül sokat lehet rajta nevetni, főleg a betörőkön. Harry (Joe Piesci) és Marv (Daniel Srern) bénázását már kívülről-belülről ismerem és imádom. Na meg persze Kevin cseles trükkjei is felejthetetlenek. Nagyon régi, majdnem 30 éves (azaz mindössze 28 éves), de még mindig szuper film. Az a néni, vagyis az öreg hölgy is szimpatikus volt nekem a madaraival együtt.

2020.08.30 sammy88

Jobb, mint az első

Szerencsére sikerült azt a színvonalat hozni, mint az előzőben, ami a folytatásos filmeknél elég ritka. Engem valahogy mégjoban elvarázsolt ez a történet. Tetszik, hogy sikerült, úgy folytatni az előző sztorit, hogy az utalások az első részre ugyanúgy működnek és hatással van ránk korábban és nem vált sablonossá.

2017.05.27 Sem Rorrey

Amiért az első tetszett, ugyanazért tetszett ez is: humoros és izgalmas. Ez mondanivalóban ad még egy kis pluszt is.

2015.05.12 adibandii

Macaluay Culkin még mindig nem fogyott ki az ötletekből a betörők elűzésére.Joe Pesci-nek nem ajánlom,hogy alábecsülje a 8 éves kisfiút.Szorakoztato és egy percig sem unalmas családi film.Nekem nagyon tetszett.

2015.06.07 Mr. Z

A mai napig imádom ezt a részt is. Szerencsére nem ment az első rész rovására ez a film és tudtak még egy olyat létrehozni ami leszögezi a nézőt és végig tudja nevetni az egész filmet a jobbnál jobb vicceken. Előttem nincs akadály... :D