Rocky Balboa

Rocky Balboa

2020.02.19 drg0602

Méltó befejezés!

Nagyon jó témájú film, Stallone nagyon jó szerepel. Kíváló befejezés.

2019.05.12 Thibo84

Vannak benne tanulságos és mondani való dolgok, de ezt is nyújtják mint a rétestésztát, egészen addig míg ringbe nem száll Rocky, hogy megmutassa még ér valamit. Sajnálom, hogy Talia Shire nem tér vissza a szerepébe. De azt pozitívumnak tartom, hogy nem felejtették el, még ha ez szomorú dolog is.

Köszönöm kedves Burt Young,hogy ennyire feltornáztad ezt a sorozatot!Nélküled nem lett volna az,ami.Stallone egyik legjobb filmje,megható,tanulságos,és mélyreható. Méltó befejezés,csak gratulálni tudok. Ajánlott. Fantasztikus mozi!

2015.04.18 Yosihiro

Azt tudom mondani ezzel a rendezéssel a Rocky sorozat lett teljes. Mindenképp méltó záró résznek tekinthetjük de ki tudja talán még lesz folytatása ..... A Film nagyszerűen dolgozza fel az előző részeket és jól mutatja be, hogy hogyan lehet a népszer... Több

2017.12.23 Deku

Nem volt egy bűn rossz film de hát igazából nem is túl kiemelkedő egy darab. Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt ami lehetett volna.

2018.11.08 iq.csabi

Egyszerűen felemelő film. Vannak benne klisék, de nagyot üt számomra. A vége pedig hidegrázós.

2016.06.27 portal91

Komolyan mondom ez a film veri a Rocky 2-5-öt valahogy nagyon jól meg lett csinálva, szerencsére hagyott időt a filmnek Stallone és nem csinált egy újabb értelmetlen filmet.

2019.01.11 Norbert93

Szinte már hihetetlen, hogy ennyi rész és eltelt év után még mindig van a szériában szusz és mondanivaló. Az 5.rész kivételével hibátlan sorozat

2015.08.21 Dracule

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2016.04.29 D. Shaday

Órási meglepetés volt ez a film! A kedvencem az összes Rocky alkotás közül. Érződik rajta, hogy szívvel-lélekkel készült, Stallone kirobbanóan jó alakítást nyújt, én simán jelöltem volna Oscarra. Olyan lelkesítő és motiváló, hogy öröm nézni, a finálé is abszolút méltó az összképhez. Igazi remekmű.

2015.08.16 doffy_joka

Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max. egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori se semmi.

2016.12.21 film kedvelő

méltó lezárása a filmtörténelem egyik legnagyobb filmsorozatának. egyértelműen jobb lett, mint a négy vagy az öt. természetesen nem a legjobb hisz minden ötletet az egyből vettek ki így egy kicsit unalmas.

2015.12.17 jazzy

Ez a film számomra megdöbbentően megható és hiteles volt, amit általában szerintem nem lehet elmondani Stallone filmjeiről, de ezt az egyet nagyon személyesnek éreztem, teljesen nyilvánvaló volt a számomra, hogy ez róla szól, az ő életútjáról és arró... Több

2018.11.03 kounicakhaha

Szerintem nem nagyon kellett volna már erőltetni ezt a történetet, lefutotta a maga köreit, és nagy volt és dicsőséges, de Rockyt ilyen megfáradt öregemberként látni (mondjuk bár lennék én ilyen hetven vagy hány évesen) igazán nyomasztó. Talán jobb, ... Több