A szoba

Room

2016.11.02 kicsimano

A szobánál izgalmasabb, feszültebb thrillert nem sokat láttam. Magával ragadó történet, lenyűgöző színészi játékkal. Keresve sem tudnék rosszat mondani róla, hibátlan film. Akárhányszor meg tudnám nézni.

2016.10.04 niky86

Dráma kategóriában a legjobb film, amit eddig az idei évben láttam. Brie Larson egészen elképesztően formálta meg a film első részében elszánt és a végsőkig harcoló, kitartó anyát, majd a megtört nőt, aki segítségre szorul. Mindenkinek ajánlom, szuper film.

2016.10.12 tiszaizsofi

A címe keltette fel az érdeklődésemet, de jobbra számítottam, kicsit csalódtam a filmben. Hiányoztak a fordulatok és a mondanivaló, no meg az igazi hiteles karakterek és a jó sztori...

2016.06.14 Edeske

Nyomasztó film, ami mélyen érinthető a gyengébb idegzetűeket. Lélekbe ható, érzelmileg megfogó film. Jól alakít benne a kisfiú és a színésznő is meggyőző, hiteles.

2016.04.11 BallEr

Ez már döfi. Igazán kellemes film, a zenei és látványvilága egyaránt zseniális és lélegzetelállító. Véleményem szerint bőven szuper filmet tártak elénk a készítők. Ajánlani tudom a műfaj kedvelőinek.

2017.02.08 Ancsus

Remélem, kevesen vannak, akik még nem látták A szoba című filmet. Ha mégis akad ilyen ember, akkor rögtön pótolja ezt a darabot, mert megéri. Szerintem ennek a filmnek kellett volna 2016-ban elvinnie az Oscar-t a legjobb film kategóriában.

2016.12.30 Potoczkie

Az egyik legjobb, leginkább magával ragadó lélektani dráma, amit valaha láttam. Szinte lélegzetvétel nélkül néztem végig. Borzasztóan izgalmas film, amely igen sok ideig velünk marad és nem hagyja kitörölni magát a gondolatunkból.

2016.10.26 Manfred

A modernebb thrillerek közül a jobbak között van a film. Moziban láttam és tényleg nagy élmény volt. Végig izgalmas és szórakoztató, hozta azt amit a kategóriától elvártam.

2017.03.19 Zenta

Zseniális film, imádom a hasonló alkotásokat. Teljesen magával ragadott és rettegve vártam, mi lesz a történet vége. Óriási színészi játékokat figyelhet meg a néző ebben a filmben.

2016.10.18 Manson

Nagyon izgalmas thriller. Még moziban láttam és nagyon tetszett, megragadott. Végig érdekes, izgalmas és érdeklődést fenntartó film, aminek az alaptörténete sem mindennapi.

2016.07.20 Bog1

Premier előtt volt szerencsém megnézni ezt a csodálatos filmet nekem nagyon tetszett és nagyon furcsa hogy ennyire kevés ember ismeri ezt a filmet a színészek a rendezés mind mind nagyon jó benne egyedül talán a vontatott cselekmény menet miatt akadozhat de attól függetlenül mindenkinek ajánlom

2016.12.14 Pappcsino

Az utóbbi időben látott filmek közül nekem A szoba tetszett a legjobban. Nagyon felkavart a történet, s mivel igen nagy hatással volt rám, ezért kis idő elteltével újra megnéztem. Zseniális.

2016.12.02 gubimari

A szoba egy igazi lélektani thriller, amely az első pillanattól az utolsóig feszültségben, izgalomban tartja a nézőt, vajon mi fog történni. Nagyon kemény film. Megdöbbent, elgondolkoztat.

2018.07.26 varkonyiildi

Belegondolni is rossz, hogy a valóságban is vannak ilyen borzasztó esetek családon belül mint, amit a film bemutat. Döbbenetes és megrázó film. Még egyszer nem tudnám megnézni.