Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
Rosewood, az égő város

Tartalom

Floridában két kisváros található egymás mellett, melyek közül az egyikben feketék élnek többségben. A másik város lakói rossz szemmel nézik ezt, és várják az alkalmat, hogy lecsaphassanak. Először saját városukat igyekeznek megtisztítani, de amikor egy veterán csavargó segít az itteni feketéknek, ő is üldözötté válik.

2016. 10. 21. 22:16

Nagyon, nagyon ütős film. Annyira jól jeleníti meg a rasszizmust mint társadalmi problémát egy kisebb közönségben, hogy az szinte vérfagyasztó. Igazából mindenkinek csak ajánlani tudom, bár egy kissé durva film. Garantáltan el gondolkoztat majd!

2015. 10. 02. 07:14

Borzasztóan unalmas volt. Elképzelésem sincs, hogy egy ennyire fontos témát hogy lehetett ennyire szárazon és unalmasan tálalni. Sajnálom, de ebben a témában már sokkal jobb alkotások is születtek már, amik nem fölülmúlhatatlanok ugyan, de ez a film harmatgyenge ennek fényében.

Don Cheadle
Catherine Kellner