Virginia Madsen
Aleks Mikic

A 12 éves kisfiú (Levi Miller) és a bébiszitter (Olivia DeJonge) egyedül vannak otthon, amikor betörnek hozzájuk. Csakhogy a fiú észjárása nem éppen átlagos, így a történések furcsa fordulatot vesznek.

(HercegPeter)

Forgatókönyvíró: Zack Kahn
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier: 2016.09.22.

2023.12.30 csontmániákus

Erre nem számítottunk

Sokan mondták, hogy ez a film a Reszkessetek, betörők! horrorváltozata. Én ezt el is hittem, nagy volt a meglepetés, mikor kiderült, hogy mégsem az. Amikor várnád a betörőket, oszt rájössz, hogy egész végig előtted volt. A színészek jók voltak. A történet is, de a párbeszédek, az a katasztrófa netovábbja volt. Néhol a szereplőknek ostoba cselekedeteik voltak. Ijesztőnek nem volt ijesztő, karácsonyi filmnek sem volt karácsonyi. Viszont aki nagyon meg akar lepődni, annak ajánlom, mert régen láttam ilyen jó filmes csavart.

Sajnos nem lépte át azt a bizonyos határt,nem ugrotta meg a lécet,így egy gyenge közepesre értékelem.Nem volt igazán félelmetes,és az izgalom sem volt átütő erejű.Egynek elmegy,de számomra erősen felejtős.Többre nem tudom értékelni.

2017.11.09 indingo

NA a kis babaarcú kisfiú! Az leírás és az előzetes jól átveri a nézőt, persze nem lehet ellőni előre a poént. Helyenként vicces, de mégis komolyan tudtam venni.

2018.08.15 Szilonka

Jól összerakták a története, bár miután kiderül a turpisság kicsit leül a story.

2017.12.10 BoBamburg

Kis srác zseniálisan hozza a karakterét, a film nagyon ott van, csavaros,szórakoztató és humoros egyszerre. A Babysitter című filmre emlékeztetett, de talán a maga módján ez jobban is tetszett.

A film összbevétele 20 369 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 8.5/10
(2018. 02. 28.)
Reszkessetek, bébiszitterek
85/100 A végkifejlettel nem vagyok kibékülve, mert bár lehet, az volt a cél, hogy kétségekben hagyják a nézőt, emiatt azonban elmaradt a végső katarzis. Ettől eltekintve egyébként tökély az egész film. A Reszkessetek, betörőkös-jelenet pedig a horrorfilmek egy klasszikusává fog válni. Több

(2017. 11. 05.)
Eddig az év legjobb horrorjainak egyike, már ha nem a jumpscare-ek számában és a kiontott vér litereiben méritek a minőséget, hanem a film nézőre gyakorolt hatásában.

8/10 Több