Sátánka

2023.08.18 Sz396367 Nézhetetlen

Béna.

2022.04.04 JRD

Kikapcs Sandler módra

Adam Sandlert szeretem. Mint színészt, mint embert. (Kevés hollywoodi színészek egyike, aki nem igazán változik a hírnévvel együtt. Hála az égnek!) Ez a filmje könnyed kikapcsolódást nyújt azoknak, akik megnézik. Ne várj tőle nagy gondolatokat, se nagy jeleneteket, csak add át magad a könnyed kikapcsnak! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.12.24 indingo

Nagyon beteg történet. Az alvilág ura felküldi a fiát a Földre, aki olyan béna, hogy folyton megfal, úgyhogy visszakerül a pokolba. Meg volt benne valami cicis pali is.

2017.02.03 hszpp

Imádom:D Iszonyatosan elborult hülyeségekkel teli,de mégis cuki Sandler film. A cicikkel a fején lévő karakter külön beleégett az emlékezetembe talán örökre:D

2017.10.17 Szilonka

Adam Sandler jól hozta a kicsit debil figurát, bár Quentin Tarantino szereplését nem értem. A története kedvelhető és helyenként elég vicces is. Egy erős közepes.

2019.07.25 Ms. Akárki

Furcsa katyvasz volt ez a film. Kicsit elkabarézták az egész filmet, de nagyon jól szórakoztunk rajta. Adam Sandler jól hozta a karaktert. Kár hogy ilyen túl happy end lett a vége.

2020.10.07 Bazzzsi

Az a hossz, világoskék szivacskabát beleégett a retinámba. A történetét és a flúgos Adam Sandlert én nagyon szerettem.

2019.03.31 Csillagpor

Imádom. Egyik kedvenc vígjátékom. Adam Sandler egyik legjobb vígjátéka. Sírva röhök rajta mind a mai napig. Nem is értem, hogy miért nem ismertebb. A kedvenc jelenetem, amikor a pokolban Hitlerrel tütüben válogattatják az ananászokat, hogy khmm, hát megbüntessék vele:D

2017.02.25 clay00

Nos elég fura film lett, de ahhoz képest, hogy egy elég idióta koncepcióra épül egész nézhető lett. A kutyus és a szomszéd kedvenc karaktereim közé tartozik.

2016.08.23 beus1987

Az a hosszú szivacskabát............beteg történet, de remek alakítással.

2016.04.06 MrBlond

Szerintem ez az egyik leggázabb Adam Sandler film. A többi filmjét sem szeretem annyira, de szerintem ez különösen gáz, persze nem mintha végigkutattam volna az összeset, hogy melyik a legrosszabb :D de ebben annyira gagyik a poénok, a sztori meg minden, hogy azt igazán nehéz elviselni.

2015.01.26 Sindyke

Még a megjelenésekor láttam, akkor nagyon jót szórakoztam és tetszett. Bár most is tetszik, de szerintem csak az akkor hagyott érzések miatt. :) Szerintem ha most láttam volna először, akkor inkább cikinek tartottam volna :)

2015.02.19 gotencha

Óriási poénok, fenomenális szereposztás, humoros és fordulatos történet. Gimis korom egyik kedvenc filmje, nagyon szórakoztató.

2015.03.23 SztarkTóni

Nem egy túlságosan összetett film, hogy úgy mondjam. Eléggé agyzsibbasztó, és sokszor kényelmetlenül ordenáré poénok vannak benne, ahogy azt az Adam Sandler filmektől már megszokhattuk. Nekem nagyon nem tetszett, de persze biztosan van, akinek bejön ez a fajta stílus.