Széttörve

Split

2017.01.30 moov18

Kisebbfajta csalódást okozott számomra a Széttörve. Az előzeteseket, posztereket és a különböző fórumokon az örömködő posztokat-véleményeket látva, abszolút felcsigázott és úgy voltam vele, hogy ezt bizony látnom kell mindenképpen, kihagyhatatlan! Ám... Több

2017.09.18 czigler.nora

Egyszerűen ez a film zseniális!!! A színészi alakítás az ötlet, minden..a vége talán egy kicsit túlzás, de persze van az a felfogás miszerint minden fejben dől el ..

2017.04.21 jake_green

Zseniális a film, mindenkinek ajánlom! Egyértelműen Night Shyamalan aki elviszi a hátán. Nem véletlenül vállalta el a főszerepet, hatalmasat alakít, sztem ez a film a színészi pályafutásának eddig a főalakítása! Sokan a 24.személyiséggel nem értene... Több

2019.10.06 Érdeklődő

Jó lett

Kételyekkel ültem neki a történet megtekintésének, de bátran mondhatom, hogy nem bántam meg. James McAvoy, aki az események folyamát viszi, igen jó választás volt a tudathasadásos személy megformálására. A film folyamataosan fenn tartja a néző érdeklődését, így egy pillanatra sem éreztem azt, hogy bárhol is lankadt volna a figyelmem. Egy jól kigondolt és remekül megvalósított mozgóképnek lehettem a szemtanúja.

2017.06.21 Gábor Rózsa

Lebilincselő és figyelem megragadó film. A pszicho hatás egy új formájában mutatkozik itt. A kiszámíthatatlanság feszültsége játszadozik velünk és pengeti az akkordokat az idegszálainkon. Semmiképp sem pozitív film.. nem az a fajta, ami után napokig mosolyogsz. De zseniális a maga nemében.

2019.03.10 Elkoo

James McAvoy alakítása lenyűgöző, hogy képes egymagában ennyi személyiséget megeleveníteni a filmvásznon.A néző figyelmét az elejétől a végéig leköti a történet.

2017.03.01 Acropolis

Számomra csalódás volt a film. Erőltetettnek éreztem. Kategóriájában nem állja meg a helyét. A színészek teljesítménye sem győzött meg. Moziban láttam, de jobban jártam volna ha másik filmet választok.

2017.06.29 Plisetsky

Nagyon jó volt. Elég nagy volt a feszültség, ha jól emlékszem, szinte zene nem is volt soha alatta, és ez miatt a csönd miatt is hihetetlenül izgulni tudott az ember. Elég durva volt a vége felé, kissé meg is ijedtem, de leginkább csak kirázott a hid... Több

2019.03.25 kristoftoth21

Mi zajlik egy elmebeteg fejében...

A Széttörve egy véleményen szerint zseniálisan összerakott film. Minden megvan benne, ami egy jó pszichothrillerhez kell. Adott egy elég súlyosan elmebeteg, disszociatív személyiségzarban szenvedő főszereplő. Akit zsenálisan alakítanak, így a színész... Teljes kritika

2017.03.30 T.Andras

James McAvoy-tól ez az első film, amit láttam, lehengerlő volt az alakítása. A film sztorija is nagyon tetszett, nem sok hasonló történettel találkoztam eddig, úgyhogy nagy meglepetés volt.

2019.03.24 vyctoria79

Többre számítottam a beharangozó után. James McAvoy színészi alakítása az egyetlen, amiért érdemes ezt a filmet megnézni, és csak miatta sorolható az éppen csak jó kategóriába. Ő viszont briliánsan ugrik egyik személyiségből a másikba. Nálam ez a film az egyszer nézhető kategóriába tartozik.

2017.03.01 Hercegno

Nekem nagyon tetszett a Széttörve, egész idő alatt képes volt lekütni, borzasztóan izgaultam, mi lesz a film vége, ugyanis meglehetősen kiszámíthatatlan volt.

2017.03.24 georgri

A film vége felé volt egy jelent, amikor úgy éreztem, hogy ez egy kicsit már mégiscsak sok, de összességében nézve egy nagyon klassz film, amin borzasztóan izgultam.

2017.02.07 Ancsus

Szándékosan nem olvastam el, miről fog szólni a film, így engem igen meglepett pozitív értelemben. Csupán annyit tudtam előre, hogy a film főszereplőjének 23 különböző személyisége van. Nekem nagyon tetszett a feszültség, amely áthatotta az egész filmet, különösen jó volt a kiszámíthatatlansága.