Star Wars: Az utolsó Jedik

Star Wars: The Last Jedi

2018.01.02 Hornyik Máté Nézhetetlen

Miért nem lehet, normális forgatókönyvet , karaktereket készíteni. Csak a látvány a lényeg, sajnos az átlag mozirajongónak csak ez kell. Szárnyas Fejvadászban minden meg volt, még sem volt rá igény. Az az gond, hogy a bevételek a gyártókat igazolják.

2017.12.15 hedva

Na végre, nem voltam elragadtatva az Ébredő Erőtől, ettől viszont dobtam egy hátast. Az biztos, hogy még egyszer be fogok rá ülni. Nem mondom hogy tökéletes film, mert hazudnék, de a legjobb popcornmozi idén, az biztos.

2018.04.22 Fruzsina Sinka

Nekem tetszett , izgalmas volt, csavarokkal teli. Jó, néha már túl sokkal, de összességében jó film volt.

2018.02.18 szilvybvb

Fantasztikus film. Kellőképpen izgalmas és csak úgy mint a többi Star Wars film ez is nagyon izgalmas.A színészek is szuperek. :)

2018.01.12 Krisz860423

Már nagyon vártam a filmet, előtte végignéztem az összes előző részt, látványban fergeteges a történet is tetszett, viszont várnék már egy kicsit több enerdzsit bele, a jedik ritkán használják az erejüket, néha furcsa is hogy lézer kardoznak ahelyett hogy falhoz vágnák az ellenséget egy mozdulattal.

2017.12.19 Mácsai Krisztina

Nem rossz ez a rész, sőt, határozottan tetszett. Látványilag természetesen kifogástalan, és a sztori is kezd alakulni. Sajnos pár karakterből sokkal többet is ki lehetett volna hozni, nem értem, miért lettek így összecsapva. Lehet, hogy spin-offokat terveznek, vagy nem tudom... Mindenesetre sokkal jobb, mint az előző!

2023.06.26 Mr Franklyn Nézhetetlen

Idegesítő, ízetlen, Lego-szagú szemét

Ez a film azért készült, hogy még több játékot lehessen eladni annak a „közönségnek”, akinek a történet valójában tök mindegy. Ők az öt-tizenkét éves korosztály. Ezt mindenkinek be kell(ene) látni. Robbantsanak nagyot azok az űrhajók, szikrázzanak azok a fénykardok! Fogyjon az a Lego! Az Erő meg legyen a szülőkkel, hogy ne kelljen túlórázni, hogy meg tudják venni.

2018.01.22 Iván Orsolya

Fantasztikus látvány, sokkal jobb, mint az előző rész. Picit talán nekem hiányzott az a, hogy is mondjam, Star Wars feeling, amit ereztem a legelső részeknél és a folytatásnál. A Disney kicsit más irányba tereli az egész történetet. Próbálom megérten... Több

2017.12.30 Biacica99

Egyszerűen imádtam! A hihetetlen látványvilág mellett, olyan hangulatot adott át nekem ez a film, amit már rég nem sikerült egy filmnek sem.

2018.02.01 tuzaedit

Minden karácsonykor megfogadom, hogy nem, jövőre Nem! nézem meg az új részt. Majd a gyerek elkezd lelkesíteni, hogy de milyen jó is lesz.. Megnézem...és még nagyobbat csalódom mint előző évben. Ez a rész volt nekem a vége. Nem tud már mivel bevonza... Több

2021.04.01 Dark Nézhetetlen

Ez egy sz*r.

2018.01.21 riki91

Kicsit többet vártam a filmtől. Ma a látvány az hozta azt ami elvárható egy ekkora kultusszal rendelkező filmnél, ámultam és bámultam. Viszont én személy szerint a sztorival nem vagyok teljes mértékben megelégedve. A tavalyi Zsivány sztoriban sokkal jobb volt véleményem szerint.

2018.03.19 Zsolt1991 Nézhetetlen

Szerintem az egyik legrosszabb Star Wars film lett. Története sajnos nem volt, tele tolták a tipikus Disney féle "poénokkal" ami néha már-már inkább volt szánalmas mint vicces. A látvány nagyon jó volt de ez sajnos nem segít azon, hogy nézhető film kerekedjen ki belőle!

2017.12.16 LauraLola1998

Zseniális! Imádtam! Leia és Luke szuperek voltak! Jó lenne, ha Leiát végül CGI-vel pótolnák a IX. részben.