A Birodalom visszavág

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back

2015.06.20 neeta92

Ennél a résznél se kell csalódnia a már előzőleg megszokott filmhez képest. Csodás világa van Lucasnak és azt leszámítva, hogy mai mértékkel mérve milyen a grafika bárkinek ajánlom.

2015.06.16 Miss Rika

Egy olyan világot kaptunk George Lucas-tól amit a mai napig nem tudott megunni a közönség. Hisz minden benne van amire vágyhatunk. Tökéletes kikapcsolódást nyújtott ez a film és annak ellenére hogy milyen rég nagyon frappánsan oldották meg a technikai részeket.

2017.11.15 baalint

Remek első rész után remek folytatás, Han Solo karaktere végig megmaradt zseniálisnak, Yoda, a hercegnő és a többiekről ne is beszéljünk. Ugyan a régi Star Warsok közül talán ez a "legunalmasabb" mégis remekül leköti az embert,és rávesz a 3. rész megnézésére :)

2016.04.04 Gergely Varju

Alapmű. Kell többet mondani? Éppen úgy hozzá tartozik egy a mai világban nyitott szemmel járó ember műveltségéhez, mint az amit az iskolában tanultunk. Lucasnak itt már több pénze volt, több elismerése az előző rész elismertsége okán. A zene itt ... Több

2015.06.17 szune40

Örök kedvenc lesz ez a film amit soha nem tudok majd megunni. Lucas egy teljesen új világot teremtett nem csak a filmek terén hanem a rajongóknak is. Imádtam!

2016.12.17 film kedvelő

Na ez igen! Ez a legjobb rész mind a hatból. Le tudja kötni az embert. És ez egy olyan film, amiben van látvány, de nem ez számít valójában, ha nem rengeteg váratlan fordulat és a híres mondatok. És remekül van összekomponálva.

2015.06.01 *tünde

Klasszikus! Geroge Lucas megteremtett egy komplett univerzumot, melyet aprólékosan berendezett. Zseniális.

2016.07.30 Kardos

Szörnyű film. Számomra sajnos ez a régi rész is nagyon unalmas volt. Inkább vicces nekem a régi karakterek. Az animáció persze siralmas egy ilyen régi filmnél. Sosem értettem, hogy miért rajonganak ennyien a Star Wars filmekért. sajnos.

2017.11.23 nagysar

Nem a legjobb Star Wars rész de igazi klasszikus. Jó új karaktereket vitt bele George Lucas a filmbe, és meghagyta az érdeklődést a Jedi visszatér-re.

2015.12.30 Niki19

Ez a rész annyira nem izgalmas, mint a többi, azonban a sorozat miatt ezt is meg kell nézni, hogy megértsük mi miért történik. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.

2015.12.29 sepsiklaudia

elfogult vagyok, én az összes részt imádom! igazán korát meghazudtolóan jó film

2015.10.11 Siriusalias

Az eddig elkészült sorozatból az én véleményemben a legjobb, benne a klasszikus mondattal, amitől viszketni tudok amikor rosszul idézik. A filmben sosem hangzik el úgy hogy Luke, én vagyok az apád! Vader azt mondja: Nem, én vagyok az apád! Na de nem ... Több

2016.02.10 Svastitsd

Ez a legjobb aStar Wars epizód. Itt ismerjük meg Darth Vadert és az erővel is csak itt ismerledünk meg igazán hiszen a 4. részben csak homályos utalások vannak az erő létezéséről.

2016.02.02 pqrs

Mélyebb, sötétebb, néha még izgalmasabb is az előző résznél. A széria egyik legjobb darabja, legendás jelenetekkel és minden idők legjobb filmes fordulatával. "Luke, én vagyok az apád...." Azt hiszem, még harminc év távlatból is libabőrős leszek ettől...