Szerelem kölcsönbe

Something Borrowed

2019.10.15 TomÁcs

Az egyik kedvenc romantikus filmem. Nem egyszerű, amíg az ember eljut a párjához, vezet az oda vezető út.

2017.05.05 mamiéstöti2

Láttam már ennél jobb romantikus filmet is, de tetszett benne, hogy végig hűek maradtak a karakterek saját elveikhez és hogy végig szórakoztató volt.

2019.08.04 indingo

Ez egy jó kis romantikus film, Kellően humoros, és a romantikus szál sem az az elcsépelt. Jóka a karakterek és a párbeszédek.

2017.07.25 Lonka

Nem egy nagy eresztés a film, a szerelmi szál bennem semmit sem indított el. A párbeszédek olykor kínosak voltak és Kate Hudson karaktere egy hárpia volt.

2015.04.23 Bizsu82

Aranyos film, szórakoztató, viszont elég sablonos amerikai vígjáték, sokat ne várjunk tőle, sok hasonló filmet láttam már. Egyszer nézhető, lájtos estékre való kis film.

2015.04.25 adibandii

Szerintem ez a film jó példa arra,hogy addig lépj,amíg nem késő.De hála Istennek a filmben időben léptek,és happy end lett a vége.Csakhogy ehez egy barátságnak szét kellett szakadnia.

2016.11.15 Manfred

Megszokott, tipikus amerikai vígjáték sablonos sztorival és sablonos színészi alakítással. Újdonságot nem adott, felejthető élmény, nem nézném újra. Néhol unalmas volt.

2016.12.15 Maxima

Vicces, humoros, kellemes vígjáték jó poénokkal és karakteres színészekkel. Szórakoztató, magával ragadó film és érzelmileg is hat a nézőre. Műfajában jó film.