Crawlspace

A különleges erők egységét küldik egy földalatti, szuper titkos katonai bázisra, hogy pusztítsanak el minden élőt. Lent viszont egy ismeretlen erővel találják magukat szemben ami senkit sem kímél csak hogy kijuthasson a bázisról.

Rendező: Justin Dix
Ország: Ausztrália
Premier: 2012.10.10.

2023.12.14 puszpang

Ehh

Az első fele használható volt, a második már csak kínlódás. Vágom a sztorit, de a filmre vitel, az nagyon sántít szinte mindenben. Legyen az a forgatókönyv, látvány, kamera, vágás és a karakterek használata. A végtelenségig elnyújtott agyturkálós, elmés, emlékes jelenetek már zsibbasztottak. Bocs, de ez nem jött be nekem.

2018.08.16 StephenEt

Ez a film amolyan igazi guilty pleasure volt számomra. Mármint éreztem, hogy nagyon gyenge az egész úgy, ahogy van, a történet eleve logikátlanságokkal van telefűzve, de nekem egyszerűen bejött.

2023.09.18 Kóborló

Idegen emlékek

Egy filmes ismerősöm hívta fel a figyelmemet Justin Dix első rendezői munkájára, a 2012-es Crawlspace-re (vagy ahogy még talán halhattunk a filmet, a Szervizalagútra). Mielőtt még elkezdtem volna nézni a filmet, máris két bizakodásra okot adó dolgot ... Teljes kritika

A film összbevétele 151 103 dollár volt (imdb.com).

A film utómunkálatai közel hat hónapig tartottak.Szerző: Kóborló

A film forgatását 2011 áprilisában kezdték meg, és 2011 májusára már el is készültek a felvételekkel.Szerző: Kóborló

Észak-Amerikában az első bemutatója a 2012. október 18-án tartott Screamfest Filmfesztiválon volt.Szerző: Kóborló

A rendező, Justin Dix egy interjúban mesélt arról, hogy a filmjéhez az inspirációt olyan ismert rendezők munkáiból merítette, mint J. J. Abrams, George Lucas, John Carpenter vagy Ridley Scott.Szerző: Kóborló