Támadás a Fehér Ház ellen

Olympus Has Fallen

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nem tetszett, tipikus amerikai klisé film. Túl nagy elvárásaim nem voltak a filmmel kapcsolatban, gondoltam hogy ezek a képek fognak fogadni egy ember megment mindenkit. Maga az elfoglalás rész nagyon tetszett, még ha a hitelességét meg is lehet kérdőjelezni, de ez volt az egyetlen olyan rész amit kiemelnék.

2016.02.17 Rayman102

Szerintem nagyon jól sikerült ez az akciófilm. Nálam legjobb akciófilmek közé tartozik. Nekem nagyon tetszettek az akciójelenetek. Nem tudtam mire számíthatok úgyhogy nagyon jó volt.

2015.06.26 kovi23

Nem mondanám nagy durranásnak a filmet, de szerintem, nem akar többet adni, mint amire azt készítették. Az akciók jóra sikeredtek, látványban nagyon ott voltak. Lehetett izgulni a karakterekért, nekem tetszett.

2015.11.02 sztankobazsi

Túl nagy elvárásaim nem voltak a filmmel kapcsolatban, így nem is okozott csalódást, azt kaptam, amire számítottam. Maga az elfoglalás rész nagyon tetszett, még ha a hitelességét meg is lehet kérdőjelezni, de ez volt az egyetlen olyan rész amit kiemelnék.

2016.05.13 deneslau

Nem tetszett mert uncsi és száraz, nincsenek emberi jelenetek, nagyon sablonos, felületes, nem alapos feldolgozás, dokumentumnak hiteltelen, akciófilmnek nem eléggé izgalmas, és túlságosan kiszámítható.

2015.06.16 cunci

Most dilemmában vagyok, mert tetszett is meg nem is. Nagyban hajaz a Die Hard-ra, és eléggé kiszámítható, és sablonos. A sztori nem nagy cucc, várható volt, de viszont tele van akcióval, és jól megrendezett akciókkal, remek látvánnyal. Pörgős lövöldözős akció film. Aki az ilyeneket szereti, az nézze meg.

2020.04.10 Robert Langdon

Dier Hard (Bruce Willis nélkül)

Többen is írták, hogy újabb sablonos amerikai akciófilm. Hát igen, az akciófilm korszaka a Die Harddal kezdődött. És még mindig az az egyik legjobb. Ennek ellenére, vagy pont ezért, nekem nagyon bejött ez a film. Egy akciófilmben legyen akció. És ez ... Teljes kritika

2016.12.17 film kedvelő

na még az első egyharmad miatt meg lehet nézni, de aztán később annyira monoton és irreális hogy az ember nagyon el kezdi uncsi meg lehetett volna ezt jól csinálni de nem így alakult. Mert a történet és az elgondolás jó, de egy idő után behülyül a film.

2015.06.29 macikutya

Szerintem nem volt olyan rossz ez a film. Mozgalmas cselekmény, akció, látvány, egy eléggé jó kis történet alkotnak, szóval, aki még nem látta, annak érdemes próbálkoznia vele, mert valóban jó film lett. Gerard Butler jót játszott, Morgan Freeman meg mindig jó.

2015.06.30 bigi

Nem igazán nyerte el a tetszésemet, mert tele volt akciófilmes közhelyekkel, helyenként a Die Hard 4-re hasonlított nekem, főleg amikor az ügynök és a "főgonosz" beszélgettek.

2015.10.06 idefix

A téma kissé lerágott csont, de azért mindig sikerül a Fehér Házas sztoriba is új elemeket csempészni, ha az alapok ugyan változatlanok is. A színészek rátermettek a szerepükre, igazi akciót teremtettek.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Ez a film valami minősíthetetlen, logikátlan az egész történet. Tömegesen vannak benne logikai bakik, de olyan szinten, hogy teljesen élvezhetetlenné teszik az egészet, pl. Az elfoglalt fehér ház kong az ürességtől, sehol sincsenek a gonoszok, csak h... Több

2016.04.27 Sipos Csongor

Sajnos a közvélemény nem úgy látja ezt a filmet ahogyan én. Egy film szerepe nem csak az kell hogy legyen hogy világmegváltó gondolatokat ébresszen az emberben, vagy hogy a sírásig kínozza a karakterek szenvedésén keresztül a nézőket. Nem is erre tal... Több

2015.08.16 tomtom

Plázázós popcorn mozi, nem kell sokat várni tőle, egy egyszerű amerikai akció film nagy nevekkel, kevés történettel. Szórakoztatni akar és nem gondolkodtatni, és minden közhelyet felhasznál, amit csak lehet, hogy minél egyszerűbben fogyaszthatóvá váljon a sztori.