Négy tesó

Négy tesó

Four Brothers
Tyrese Gibson

Detroitban egy bolti rablás során halálosan megsebesül Evelyn Mercer (Fionnula Flanagan). Anyjuk temetésére eljön négy fogadott fia, Bobby (Mark Wahlberg), Angel (Tyrese Gibson), Jack (Garrett Hedlund) és Jeremiah (André Benjamin). A fiúk úgy döntenek, hogy maguk járnak a történtek után, és… Több

Premier (HU): 2005.09.22.

2024.03.09 Ари Шандор

Újranézős...

Nekem kifejezetten tetszett. Persze maszlag, a valóságban nem a korrekt emberek győznek, a korrput g....el tele a kormányzat és a „rendfenntartás”, de jó azért olyat látni, ahol győz az igazság. Persze, hollywoodias meg minden... de akkor is. Ez egy jól összerakott film. Még ha a sztorijában nincsenek olyan nagy fordulatok... Kiemelendő még Sofía Vergara, aki itt már túl volt 30-on, de még mindig nem érte el a szépsége csúcsát. Ha jó érzéssel tölt el, amikor mocskos politikust és mocskos zsarut buktatnak le, és megkapja, ami jár, akkor külön szeretni fogod a filmet.

2023.04.01 Gamehun638

Hangulatos bosszúhadjárat. Jól választott színészekkel. Ez a havas lepukkant Amerika-érzés nagyon betalált. Szépen építkezik a film. Halad előre. Mindig kicsit többet.

2017.05.07 mamiéstöti2

Akármennyire is szeretem Mark Wahlberg színészi játékát, ami ebben a filmben is pazar volt, a filmről már ez nem mondható el. Vontatott volt a története.

2019.01.08 urbanistaa

Mark Wahlberg saját színvonalát véleményem szerint lehúzta a Négy tesóval. Nem egy színvonalas film, a cselekmény sekélyes, egysíkú és sablonos, mondanivaló nulla.

2015.03.31 Zsombi

Ez egy sok szempontból közepes bosszúhadjáratról szóló akció-krimi, amibe sikerült beletenni pár jó poént, beszólást és ugratást. A négy testvér karaktere nem túl bonyolult, de vannak ilyen nem túl bonyolult emberek is. A történet tartogat meglepetés... Több

92,5 millió dolláros összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

30 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A film előkészületei során a jégkorong jelenet miatt meg kellett tanítani a színészeket (Mark Wahlberg and Garrett Hedlund kivételével) korcsolyázni. Szerző: magyaristvan

Jack a "Plastic Jesus" című számot énekli. Paul Newman énekelte a "Bilincs és mosoly" című filmben amikor Luke anyja meghalt. Szerző: magyaristvan

Banshee
2013