Agydopping naplók

Christian Slater
Jim Parrack
Cynthia Nixon
Amber Heard

Az író és Adderall-függő Stephen Elliott élete mélypontjára kerül, miután egy napon felbukkan elhidegült apja, aki azt állítja, hogy fia csak kitalálta a nehéz gyerekkorról szóló történeteit. Az emlékek homályos területére sodródva Stephen három helyről merít inspirációt: egy új szerelemből,… Több

Forgatókönyvíró: Stephen Elliott
Premier: 2015.04.16.

2019.07.23 Dada

Tetszett a filmben, hogy az elején elindul egy cselekményszál, mely előre vetít egyfajta végkifejletet. De menetközben minden megváltozik és új irányban haladunk tovább. Sok a meglepetés a film eseményeinek sorában, s emiatt nagyon izgalmas végig.

2018.02.23 indingo

A történet jól indult, felkavaró volt. A közepére kicsit leült a sztori és a szerelmi szál is csak egy volt a sok közül. A végén kicsit mást kaptunk, mint várható volt. Timothee Chalamet volt a fiatal James Franco, ami külön örültem.

2018.08.15 Szilonka

Anniyia zavaros volt, hogy az már jó. A végére minden kitisztult, érdekes film.

2016.08.02 juliS

Voltak azért még kiaknázatlan mezői ennek a filmnek. Szerintem az apa-fiú kapcsolat remekül kiteljesedik, de Slater karakterén még lehetett volna dolgozni.

2015.06.18 vertigo

Szerintem ez a film teljesen rendben volt. Én végig élveztem. Jók voltak a szereplők, a sztori is egyben volt, de azért mégis hiányzott valami. talán egy csavar a végefelé.

A film összbevétele 15 364 dollár volt (imdb.com).

Mr. Robot
2015