A kör

The Circle

2020.08.17 Di Canio

Elég unalmas film lett, jobbat vártam. Pedig a történet nem is lenne rossz, de nem tudták kihozni belőle a maximumot.

2018.01.21 MKristijan

Zseniális társadalomkritika, még úgyis hogy még 100%-ban nincs eltorzulva így a világunk. Nagyon tetszett minden perce :D bármikor újranézős számomra. Kicsit elvont a maga módján, de emberfüggő.

2019.01.22 Timcsi

Sokan, sok helyen lehúzták, de szerintem korrekt és értelmes film mondanivalóval.

2018.03.31 Zsceeeka

Eléggé bereklámozták ezt a filmecskét, próbáltam is szeretni, de nem igazán megy. A karakterek eléggé csúfosak és a kisasszony alakítása is hagy kívánni valót maga után.

2020.01.05 Szilárd-Leo

F...

sziasztok egyben nagyon jó filmet láthatunk .De nézzük más szögböl .Hamár leforgatták a filmet .Miért is ne .Olyan filmet láthattok ,hogy várjátok mi következik percröl percre.A ebi hal a kis gömb akváriumba.De amikor ki tör akkor vége lessz a filmnek.lehetett volna még folytattni...vagy sem .Megtudjuk a következö filmben..Vagy már valoságban is van .Ilyen szerintem facebook.Akkor térjünk vissza filmhez :Egy fiatal nö dolgozik egy olyan munka helyen amitnem nagyon szeret csinálni .És várja ,hogy valaki felemelje.És persze kap egy váratlan hivást .És innentöl kezdve elindul kör cimü film .EGY olyan közzöséget alkot a körben mindenek felett .Nem lehet magán szféra mindent látni akar.És filmben mindent látunk is.Lány (Emma Watson) nagyon sebezhetö válik és kapora jön a fönökségnél(Tom Hanks) .És tartson velük egy kisérletben.Amikor elkezdödik minden az elején jól megy .De aztán minden máskép alakul .Itt jön hogy személyes szabadság határait feszegetjük .A barátokból elenség lessz.Kör még többet akar és persze rosszul sül el egy barát meg is hal .Egyben felébreszti a lányt ,hogy be kell felyezni az egészet .Kitalál egy összetett rendszert ,hogy mindent látni szeretnénk és látni fogjátok .Egy barát segitségével mindent kitálalanak ...és persze sikerül is neki ..vagy sem ..majd következö részben látjuk vagy sem...ilyen tipusú filmet még nem láttam .Nagyon jó film ..1 drámai részek 9,5**,kicsit vicces igy egyben.Ajánlom mindenkinek összeségében 9,8**

2018.01.09 Bob

Nagyon unalmas volt ez a film. Nem sok filmre mondom ezt, de nehezen tudtam végignézni. Tom Hanks miatt kapott 5 csillagot. Emma Watson játéka most 0 volt. Az alapsztori és Tom Hanks miatt kezdtük el nézni, de nem sikerült olyan filmet csinálni, hogy az élvezhető legyen.

2017.09.20 a-arnold

A technikai fejlődés híve vagyok, de amit ez a film fest le, az nagyon sötét jövőt jósol... Amikor az embernek nincs egy nanométer magánélete sem, az ultra gáz. Aki ezt akarja, az csak nettó elmebeteg lehet. A film sem az igazi, hiányolom a végéről ... Több

2018.03.24 Rendszergizda

Nem egy izgalmas, de nem is akciófilmről beszélünk, hanem egy komolyabb stílusú filmről, ami tökéletesen bemutatja a mai világ legnagyobb kérdését az az : a közösségi média meddig egészséges? Szerintem nagyon jól körül járja a témát! Érdemes egyszer megnézni elgondolkodtató! ;)

2017.05.04 VK

A színészek jól alakítanak benne, de az az igazság hogy sokkal jobb filmre számítottam. Lehetne izgalmasabb és fordulatosabb. Kissé lapos a történet.

2017.07.17 T.Andras

Maga az ötlet nem volt rossz, annak ellenére sem, hogy egy sor hasonló film készült már a témában. Viszont sajnos meglehetősen kiszámítható volt, nem sok meglepetést tartogatott a néző számára. Egyszer nézhető.

2017.09.26 koba1996

Gyűlöletbeszéd on: nem tetszett. A legrosszabb, hogy azt sem tudnám megmondani, miért. A cselekmény rendben volt, csak sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. Egyszerűen a megvalósítást éreztem színvonaltalannak, és ez el is vette tőlem az egész élményt.

2017.08.28 ocskol

Nem volt ez olyan jó, mint amilyenre számítottam és amit a sztoriból ki lehetett volna hozni. Egyedül a színészek miatt érte megnézni, mert őket szeretem és jók is voltak. Maga a történet annyira nem volt kerek.

2018.04.17 csokee38

Nagyon jó film, van mondanivalója. Sajnálom, hogy sok embernek nem jön át vagy nem érti. Nem akció film természetesen, de nem is akar az lenni és nem is kell annak lennie, attól még jó egy film, hogy nem lőnek le senkit. Itt a mondanivalón van a lényeg és abban nagyon jó!

2018.03.22 Csicsi88

Emma Watson és Tom Hanks közös filmje, nagyon sok mindent szeretett volna bemutatni. Egy olyan világ akart, ahol minden és mindenki elszámoltatható. Elgondolkodtató produkció.