Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Kör

(The Circle)
A Kör

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Mae (Emma Watson) élete teljesen megváltozik, amikor a Szilícium-völgy egyik legnagyobb tech-óriáscégénél kapja meg álmai állását. A lány villámgyorsan lépdel fel a ranglétrán, így a The Circle látnoki vezetője, Eamon Bailey (Tom Hanks) megkeresi, hogy vegyen részt egy úttörő kísérletben, amely feszegeti a magánélet, az etika és a személyes szabadsága határait. A lány igent mond a feladatra, de akkor még nem sejti, hogy a részvétel a kísérletben és minden döntése nemcsak saját, de családja, barátai és az egész emberiség életére és jövőjére hatással lehet. (Big Bang Media)

2017. 04. 29. 06:39

A Szépség és a szörnyeteg után, pozitívan csalódtam Emma Watson színészi teljesítményében. Nagyon jól hozta a karakterét, akárcsak a többi színész.
A történet viszont erőteljesen boncolgatja azt a témát, hogy az internet és a közösségi hálok elterjedésével, az emberek magánszférája megszűnik, és aki nem akar ebbe a körbe bele kerülni, arra mennyire ráakarják erőltetni azt.

2017. 04. 28. 23:59

Zavaros, logikátlan, minden percében darabjaira hullik szét, hát, mit mondjak, sokkal többre számítottam. Egyszer meg lehet nézni, de a mozijegyet sajnáltam rá.

2017. 04. 28. 18:20

ó te jó ég, ennyire ostoba filmet azért elég régen láttam már. Hiába Tom Hanks és Emma Watson, ez egy ipari hulladék, már elnézést a kifejezésért.

Bill Paxton
Glenne Headly
Ellar Coltrane
Tom Hanks

A film főszerepére Alicia Vikander is esélyes volt, de producerek végül Emma Watson mellett tették le a voksukat.

Tom Hanks és Bill Paxton legutóbb az 1995-ös Apollo-13 forgatásán állt együtt a kamerák elé.

Ez Tom Hanks második olyan filmje, mely Dave Eggers egyik regényén alapszik. Az első a 2016-os A Hologram for the King volt.

Movieaddicts: A Kör
Az egyszerű cselekménye ellenére képes többrétűnek lenni A kör: nagyon aktuális témákat boncolgat, emellett egy igen baljóslatú disztópiát is felfest, ami egy cseppet sem tűnik oly távolinak, mint a jövőképek többsége. Ahogy A kör egyik szlogenje kijelenti: a megosztás törődés. Így nem is lehet kérdés, hogy ajánlom-e. 8,5/10