Atomszőke

Atomic Blonde

2018.04.16 TomÁcs

Nem volt ez olyan rossz. A visszatekintő elbeszélésmód érdekessé tette a sztorit. Látványosak voltak az üldözési jelenetek. Volt benne minden, átverés, hatalom utáni vágy.

2017.10.25 Milanman

Tipikus esete a "suszter maradjon a kaptafánál" magyar mondásnak. A film rendezője korábbi pályafutása jelentős részét kaszkadőrként élte le. Ez tökéletesen meg is látszik az Atomszőkén. Az akciójelenetei stílusosak, kellően odaba**nak, de minden más... Több

2018.10.29 VvV

A teljes miliője, a helyszínekkel, magával a látványával és az aláfestő zenékkel bejöttek de a története teljesen hidegen hagyott.

2019.03.23 Timcsi

20 percig tudta fenntartani a figyelmemet. Adott volt minden egy jó filmhez, de valahogy a története gyenge lett.

2022.03.29 Lalee19

Szerintem kiváló és alulértékelt film! Az akciójelenetek nagyon kidolgozottak, tetszik a képi világa is. Nem gondoltam volna, hogy így is lehet ábrázolni 89-et. A verekedések kiválóak, nem is emlékszem, mikor láttam ilyet utoljára. Női akcióban tutira ez a legjobb aprítás. Jöhetne belőle 2. rész.

2017.12.24 dovetusfurdo

Nem szoktam filmet félbeszakítani , abbahagyni de ezt nembíróm végig nézni. Értelmetlennek találom azt is, hogy minden jelenetnél cigit szívnak, pedig ilyesmi engem nem szokott zavarni.

2017.08.14 Zsuzsy

Sablonos, kissé unalmas vígjáték. Nem adott sok élményt. Jóindulattal egyszer nézhető, de felejtős film. Moziban kár volt megnézni. Nem nézném újra. gyenge volt.

2019.01.18 tooker

Nem bántam meg, hogy nemrégiben nem néztem meg a moziban, mert teljességgel pénzkidobás és időpocsékolás lett volna. otthon kezdtem el, de nem tudtam végignézni

2018.03.31 csokee38

A film során végig vártam, hogy végre történjen valami és az szerintem gáz mikor már azért nézem a filmet, hogy csak túl legyek rajta. Esetleg annak ajánlom aki szereti ezt a színésznőt, mert egyébként az egész sztori, rendezés gyenge.

2019.03.03 FGyula

Nem szeretem

Ez a film se lesz kedvenc.

2021.04.30 Máki

Időpocsékolás. Feleslegesen dobtam ki rá a pénzt. Az egyetlen pozitívum Charlize Theron, de ettől függetlenül katasztrofális.

2017.07.28 Sniper

Bár nem egy világbajnok sztoriról van szó, a kivitelezés, az akciójelenetek és Charlize Theron úgy jó, ahogy van. Én a hibái ellenére is baromira élveztem, felőlem jöhet a folytatás!

2023.01.10 bajkaizoltan

Jó film.

2017.07.29 Zsombi

Nagyon látszik, hogy a John Wick rendezője készítette, és mivel az a film baromira bejött, így nem bár nem okozott meglepetést, az élményt maximálisan hozta. Ha egy jó akciómozi érdekel, erre érdemes befizetni.