Transformers

Transformers

2017.01.16 Gigi

Tudom, hogy nem én vagyok kifejezetten a film célcsoportja, de azért tettem egy próbát. Könnyed családi filmnek oké, ha vannak a családban olyan srácok, akiket lenyűgöz a látvány. Sajnos a párbeszédek egyszerű színvonala már számomra kevésbé volt ért... Több

2016.08.09 VFTS

Esti filmnek tökéletes. A Transformers filmek közül a legjobb.

2021.06.26 Kósa Bence

Miachel Bay filmje hogy mennyire egy megosztó alkotás. Itt még szerencsére jól voltak időzítve a cselekmények, akciók, poénok. Shia LaBeouf hogy mennyire alkalmas Sam karakterére? Mindenki döntse el! Viszont az autobotok vezére (Optimus) egy jó és bölcs karakter. A többi film is miatta nézhető (valamennyire).

2023.11.14 Gamehun638

Az első rész valami újat mutatott a nagyközönségnek. Behozta a Transformers fogalmat a köznyelvbe. A legjobb darab. A többi már átlag folytatás.

2018.07.17 czerik

Ki ne hallott volna a robotokról, akik autókká változnak, vagy repülőkké? Nagyon jó, izgalmas film, nem csoda a sok folytatás.

2016.05.05 hell.l

Ez az első része a Transformers filmeknek. Annak idején többször meg is néztem, mivel kiváló alkotásnak tartom. Kiváló a történet, a szereplőkkel pedig lehet azonosulni. A többi résztől viszont nem lettem elragadtatva.

2016.02.18 trixxy

Az összes része izgalmas, ötletes, és nagyon jó animációval készült. Úgy tudom, készül a legújabb folytatás, és Űrdongó is kap majd egy külön részt, ami 2018-ban fog a moziba érkezni.

2017.06.21 Olivér Rózsa

Nekem nagyon bejött ez a film. Szerintem izgalmas volt és jól voltak megcsinálva az animációk is és a színészi játék is korrekt volt.Sokan szidják de nem értem mért.

2024.02.06 SzimikeésBéci

Zseniális alkotás! Egyszerűen megvett kilóra bennünket, és ezt írom úgy, hogy párom nagyon is tartózkodó a szuperhősös/robotos filmek terén. Elégedett mosollyal állt fel a film végeztével.

2018.07.07 oneminute

Nem szeretem az ilyen jellegő filmeket, így ez sem jött be.

2016.04.27 ereln

Ez a legjobb Transformers film, ami eddig készült. A többi az nagyon eröltetett látványorgia, de hát mind1, nem oszt nem szoroz eggyel több sci-fi akció, van náluk rosszabb film is, de ez az 1. rész kifejezetten jó.

2016.04.30 Bogi

Mára már vesztett a Transzformers széria a régi fényéből, de szerintem az első és a második rész nagyon jól sikerült. Főleg az első. Nem tudom más filmhez hajsonlítani. Akciófilm, de van benne egy lehelletnyi romantika is, ami hálisten nincs túlbonyo... Több

2016.01.16 esfworld

Ez az 1. rész nagyon maradandóan klasszikus lett, sajna ez a többiről már nem mondható el. A robotok nagyon jól ki vannak dolgozva és a karakterek is jól meg vannak írva.

2016.06.23 postaslaszlo8

Ez az első rész még egész elfogadható és annak idején újítás volt, de a folytatások bitang rosszak lettek. Ez egy tökéletes szórakoztató film egy laza délután, amikor szeretnél kikapcsolódni.