Transformers

Transformers

2016.12.31 cinderella

A robotos filmek nem tartoznak a kedvenceim közé, de ez valahogy nagyon megfogott. Láttam az összes részét, de egyik sem sikerült olyan jól, mint ez. Izgalmas, van története, vicces és az akció sem hiányzik belőle. Szerintem több nem kell ahhoz, hogy az ember jól szórakozzon.

2016.04.27 mrfaktor

Számomra tökéletes popcornfilm, többször is láttam moziban, ami nem minden filmről mondható el. Valahogy az volt az érzésem, hogy tud újat mutatni. Ilyen a tökéletes számítógépes animáció, szinte elhittem, hogy léteznek Autobotok.

2016.07.29 Homer

Nézhetetlen film. Nem is értem, hogy hogy hagyhattam magam rábeszélni, hogy megnézzem. Az első 10 perc kb tetszett. Nagyon hatásvadász és klasszikus a kocka története, de amint előjönnek a robotok ugyan az történik folyamatosan.

2015.06.03 Skarsh

A Transformers egy nagyon is nézhető film. Szórakoztató, vicces és amíg az ember nézi ismét gyermek lehet egy kis időre. Szerencsére akcióban sincsen hiány és a hangeffekteket a mai napig fel tudom idézni. Megan Fox pedig plusz eye-candy a sok Álca é... Több

2017.05.02 Wolowitz

Remek kis filmet hoztak létre, igazán izgalmas és humoros is egyben. A szereplőket kiválóan választották ki a karakterekhez. Külön tetszett, hogy tele volt akcióval és a látványra sem lehetett panasz.

2016.04.28 ukla

Számomra egy teljesen új korszakja volt a filmtörténelembe.Mikor elsőnek láttam csak annyit tudtam mondani, hogy hűha azta... A látvány valami eszméletlen.Tele humorral és lebilincselő történettel.A robotok imádni valók főleg űrdongó.

2015.06.04 sonyxxx

Ez az első Transformers, amivel igazából sok gond nem volt, a későbbi részek viszont lerombolták kicsit a nevét. Ez egy nagyon szórakoztató, látványos, kreatív film, ami hozza azt, amit várunk tőle, amihez még Shia LaBeouf is hozzá teszi a magáét.

2016.07.20 K.bogi

Az első és a második rész nagyon tetszett de a többi része hulladék szerintem. Csak ismétli önmagát és Kb a robbantások és a rombolás áll a középpontban. Az első részben a főszereplők közőtt is negfelelően műkődött a kémia, hihető volt. Szurkoltunk a karaktereknek. Mára már ez elkopott sajnos.

2016.05.05 irodalmialkotas

Hatalmas ez a film! Mosolyt csal mindig az arcomra! Legszüperebb film amibe a grafika és a színészi játék teret kap és mindkettő a maximális szintet hozza és meg is tartja!

2015.08.20 Filmzabáló

Zseniális alapötlet, középszerű megfilmesítés és zúzás ezerrel. Valahogy így tudnám összefoglalni Michael Bay első transzformációs filmjét. Bay stílusát a legtöbb ember ismeri: agyatlan grandiozitás mindenek felett és látványorgia a középpontban. Akármennyire is igaz ez, a Transformers 1. remekműként tartom számon.

2017.02.25 Péter

A Transformers filmek közül nekem toronymagasan az első tetszett a legjobban, a többit már gyengébbnek éreztem ehhez képest. Igazlmas és akciódús film, megvan benne minden, ami egy jó szórakozáshoz kell.

2015.06.18 szune40

Mindenki nagyon lehúzza ezt a filmet pedig nekem nagyon tetszett. Tele robottal, jó dumákkal és hát azért lássuk be a látvány is nagyon ott van. Azon kívül nem tudom, mégis miféle fenomenális sztorit vártak a többiek. Szerintem pont elég volt ennyi. Biztos lehetett volna másabb de nem annyira szörnyen rossz ahogy mondják.

2015.06.04 era93

Enyhén látványra vannak kigyúrva a Transformers filmek azonban nekem mégis tetszett ez is és a többi rész is. Persze aláírom, hogy túlzottan rámentek az effektekre de egy alkalomra ez is tökéletesen megteszi.

2016.12.19 film kedvelő

Csak a látvány semmi más nem számít. Értelmetlen történet gyenge színészek csak is a látvány kedvéért jól lehet rajta pihenni, de nem gondolkodtat el. De ha csak nem untatná az embert már elviselhető lenne.