Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A magas ősz férfi társat keres

(Un profil pour deux)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Pierre egy özvegy, nyugdíjas férfi, aki már két éve nem hagyta el a házát. Lánya felbérel egy fiatal férfit, Alexet, hogy tanítsa meg apjának a számítástechnika alapjait. Pierre az interneten megismerkedik egy nővel, akit rabul ejt a férfi romantikussága, és meg is beszélik az első randevút. Csakhogy Pierre nem a saját, hanem Alex arcképét töltötte fel a profiljába, ezért meg kell győznie őt, hogy találkozzon helyette Florával. (hp)

2017. 04. 16. 15:43

Aranyos vígjáték, bár emlékezetesnek nem feltétlenül mondanám. Egyszeri alkalomra jó volt, általában felüdülést jelentenek számomra a francia vígjátékok. A sztorija jópofa, azt is mondanám, hogy egyedi, abszolút pozitív élmény volt.

2017. 04. 13. 07:33

Pierre Richard filmjeit mindig is bírtam, nagy fazon az öreg, és ahol ő felbukkan, ott a humor is garantált. Nekem bejött a film, nem olyan harsány, mint a hollywoodi vígjátékok, de épp ez tetszett benne. Merem ajánlani!

Pierre Richard

Pierre Richard egy interjúban az általa alakított karaktert Cyrano de Bergerac 17. századi francia íróhoz hasonlította.

Fanny Valette Stéphane Robelin egy másik tervezett filmjéhez szerződött. Mivel a projekt végül nem valósult meg, Robelin felkérte Valette-t, hogy vállaljon szerepet A maga ősz férfi társat keres című vígjátékában. A színésznő örömmel tett eleget a felkérésnek.

Pierre Richard elmondta, hogy a forgatókönyv elolvasásakor nagyon megtetszett neki az általa alakított karakter változása (ahogy egy idős, a világtól elzárkózott ember visszatalál az élet örömeihez), ez volt a döntő érv abban, hogy elfogadja a szerepet.

VOX.hu - A magas ősz férfi társat keres
Pierre Richard még öregesen óvatos léptekkel is el képes vinni a hátán egy filmet. 60/100