Valerian és az ezer bolygó városa

Valerian and the City of a Thousand Planets

Artsomnia
2017/07/20

A Valerian és az ezer bolygó városa pazar és gazdag képi világgal rendelkező film lett, a cselekmény azonban lehetett volna ennél jóval csavarosabb és kidolgozottabb is. Ettől függetlenül várom a folytatás(okat). Több

Movieaddicts.hu
2017/07/21

A lényeg persze az, hogy minden hibája ellenére tényleg érdemes egyszer megnézni Besson új művét, mert látszik benne a belefektetett rengeteg munka, és ismételten hangsúlyoznám, hogy elképesztően látványosra sikeredett. Igazi nyári blockbuster a Valerian és az ezer bolygó városa, francia módra. Több

Smoking Barrels
2017/07/24

Szeretem és utálom ezt a filmet. Csodálom, mert pazarul fest, mert akar egy kicsit más lenni, mert látom benne a potenciált és azért, mert volt benne több egészen kiváló, leleményes jelenet és megoldás. Undorodok a Valerian és az ezer bolygó városától, mert mindezek ellenére csak egy kihagyott ziccer maradt, sokszor unalmas, érdektelen jelenetekkel, pocsék 'emberi" oldallal. Több

Vox.hu
2017/08/02

Értékelés: 4.5/10
Valerian és ez ezer bolygó városa
Még azt se hazudnánk, hogy ezt a színpompás agymenése ellenére is unalmas katyvaszt mentené a látvány, mert a látvány önmagában nem ment semmit. Minek bemutatni kismillió alient, ha utána a 99 %-uknak semmilyen szerepe nem lesz? Ja, hogy Besson is a folytatásra játszik, és már a harmadik Valerian-filmet is megírta? Inkább az elsőt kellett volna rendesen. Több

Csokiduda
2018/04/22

Értékelés: 5.7/10
Luc Bessonnak még nem volt
Az Avatar után csodálkoztam volna, ha ebbe a filmbe nem kékek az űrlények. Az hogy mellé milyen szerencsétlen kinézetűek, az megint egy külön érdekessége a filmnek. A sztorija nem rossz, ezért egyszer fogyasztható. Részemről nem ájultam el tőle. Több

Péter Fábián
2020/11/20

Laureline megmentett egy fajt a kihalástól!
Aki olvasta a képregényt, látta a sorozatot vagy kedveli Luc Besson fiatalabbaknak szóló munkásságát, aki egy könnyed, mégis izgalmas és humorosabb science fiction-re vágyik, annak szeretettel ajánlom a Valerian és az ezer bolygó városát. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!