Vonzások

Stoker

2015.11.02 sztankobazsi

Kissé vontatott, de elfogadható film. Azt hittem, hogy a történet is kicsit komplikáltabb lesz, de tiszta kiszámítható volt, bár voltak benne részek, amik nagyon tetszettek, pl. a telefonfülkés hátborzongató jelenet zseniális, amikor a telefonfülkéné... Több

2015.06.16 cunci

Hihetetlenül erős és kreatív vizualitással van felvértezve ez a film, tempóját szokni kell, de aki ráhangolódik az egy átlagosnak semmiképpen nem nevezhető élménnyel lesz gazdagabb, amin nagyon meglátszik, hogy nem egy álomgyári iparos keze alatt kés... Több

2017.11.27 Imlah

Egy percig sem unatkoztam a filmen, végig izgalmas volt és lekötötte a figyelmemet. Fordulatos, nem kiszámítható, végig tartalmaz meglepetéseket, érdekes volt!

2015.06.29 macikutya

Az biztos, hogy a filmnek van hangulata és a karakterek/jellemek is bőven megadják azt a fajta atmoszférát, hogy rejtelmes legyen a film és érdekelje a nézőt, hogy ki miért akar bármit is csinálni. Mia Wasikowska valami félelmetesen jól alakít, és a zongorás jelenet zseniális volt, mindenképp nézzétek meg.

2015.06.30 bigi

Kellemes meglepetés volt ez a film. Matthew Goode remekel, de aki igazán zseniális, az Mia Wasikowska. Nagyon érett, igényes játékot mutatott be. A leghátborzongatóbb jelenet a játszótéri. Aki látta már, tuti, hogy nem felejti el azt a részt. Ugyanak... Több

2016.09.19 Vviktor

Megfogó, izgalmas dráma , ugyanakkor feszült, érdekes thriller. Kategóriájában nagyon is kiemelkedő film. Engem nagyon megfogott, magával ragadott! Izgalmas film.

2017.08.28 ocskol

Jóval többre számítottam, mint amit végül adott a film, de az én hibám volt, hogy túlságosan nagy várakozással ültem le megnézni, mert egyébként nem volt rossz. Sőt. Érdekes.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Engem a történet nem igazán ragadott meg. Nem nyűgözött le, a szereplők nem szimpatikusak, azonosulni nem igazán lehet velük. Különös atmoszférája miatt viszont egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.01.25 Borka

Nagyon meglepő film. Hitchcock eredetijét érdemes megnézni előtte, bár ez a film persze teljesen másként fogja meg az alaptörténetet. A színészi alakítások nagyon tetszettek, de ami igazán megfogott, az a képek letisztultsága volt. Gyönyörködtem benne.

2015.08.04 quentin

Eléggé vontatott film, nagyon lassú, és ahhoz képest a története sem annyira feszültséggel teli vagy izgalmas. Inkább amolyan közepesen összetett thriller vagy krimi, amit éppenséggel meg lehet nézni, de annyira nem köti le az embert, vagyis engem nem igazán kötött le.

2016.06.22 Phalanx

Nem rossz film, bár eléggé nehezen indul be, túl kell vergődni az elején. Aztán izgalmas lesz szerintem vagy legalábbis érdekes. A karakterek annyira nem nyűgöztek le, inkább a történet az, amit érdekesebbnek találtam.