Vuk

Vuk

2017.01.27 Csillagpor

Nagyon édes magyar mese. Igazi magyaros története, rajzolata van. A szinkronhangok teszik számomra főleg kedvenccé. Markáns és egyedi hangok melyek tökéletesen passzolnak a rajzolt kis karaktereikhez. Méltán híres ez a mese mind a mai napig. Világhírűnek is mondható már talán:)

2017.10.03 SzFa

Aranyos szeretni való mesefilm. A magyar rajzfilmipar egyik örök sikere. Minden korosztály számára felüdülés. Nagyon vicces, tele van jó poénokkal. Imádom a karaktereket. A történet is aranyos. Többször is megnéztem és még meg is fogom.

2018.10.01 thejoker

Nagyon szép és megható kis magyar mese. Amely kellő szórakozást nyújt a nézőknek. Úgy gondolom gyerekkorunk egyik legmeghatározóbb darabja.

2019.02.16 szabomarc

Aranyos mese, a Macskafogóval együtt a legjobb magyar rajzfilmek közé tartozik. Elsősorban gyerekmese, de felnőttként sem rossz visszanézni, gyerekkel ajánlom.

2018.07.30 czerik

Nagyon aranyos, egyben szomorú mese. Humoros szereplőkkel. Nekem tetszett.

2016.11.25 Borga

Bájos magyar mesefilm a kis VUK-ról, a rókáról. Egy időtlen történet, ez a mese még most is megállja a helyét, ráadásul mind a felnőttek, mind pedig a gyerekek számára tartogat meglepetéseket.

2018.03.25 NFG

Ez volt az első kötelező olvasmányom általános iskolában! Már olvasni is imádtam! De mikor megnéztem a rajzfilmet, minden tekintetben rajongani kezdtem érte!

2016.02.08 doroffee

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje. Hihetetlen kedves és bájos, de ennek ellenére azért kendőzetlenül bemutatja a vadállatok, a háziállatok és az ember viszonyát, közben pedig a rókákat antropomorfizálva felnőtteknek is megszívlelendő tanácsokat ad családról, szeretetről.

2016.06.10 hell.l

Fekete Istvántól ez az egyik kedvenc történetem. A rajzfilm is nagyon jól sikerült, nagyon szórakoztató, izgalmas kis mese, a legújabb feldolgozása viszont valami rettenet lett.

2019.07.15 ZozArt89

Ebből a meséből sok minden ragadós volt, kezdve a zenétől az idézeteken keresztül szinte minden. Tanító jellegű és igazán okos kis mese. Minden kicsinek kötelező darab.

2017.07.27 czigler.nora

Klasszikus és nagyszerű- nem is értem azt, aki erre negatívat képes írni. Szomorú és aranyos pillanatok is vannak benne, szerintem ez egy kultfilm, amit mindenkinek látnia kell.

2016.09.18 a-arnold

Ilyen rajzfilmeket kellene gyártani manapság is, nem a mindenféle hulladékokat, aminek se eleje, se vége, de legalább 3D Ezek voltak az igazi rajzfilmek!

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A vilag legjobb meseje. Kesz. Pont. Se a disney, se a pixar, se semmi es senki nem keszitett meg jobbat a Vuknal. Najo, talan a Macskafogo. nem csak gyerekkent volt kotelezo, hanem szerintem felnottkent is az, hiaba latta mar mindenki 2000x, akkor is nezze meg es vegye eszre a finomsagokat. Karak, szeretunk, hianyzol!

2015.05.01 juhasz-david93

Valamikor tudtunk ilyen filmeket is csinálni...roppant aranyos, nem csak gyerekek, és nem csak magyarok tudják élvezni. Hiába több mint 30 éves, ma is megunhatatlan.