Vuk

Vuk

2017.01.21 Gábor Rózsa

Kisgyermekként láttam még. Emlékszem élveztem de volt valami nyersesége az egésznek... Jó mese kedves karakterekkel és emlékezetes történésekkel. A Kultikussá váló kifejezés, mint a "Sima-bőrű" kifejezetten nagy értéket képvisel.

2016.10.04 Ghotik

Nagyon aranyos mesefilm. Igazi klasszikus, gyerekként nagyon szerettem és ma is jó mesének tartom. Aranyosak a szereplők és egy tanulságos, nevelő célzatú mese is.

2016.05.20 wooderman

A régi mese filmek közül, ez az egyik személyes kedvencem.Kedves figurák vannak benne, például Vuk a rókakölyök, akit nem lehet megunni vagy nem lehet nem szeretni.Sokkal jobb mint az új animációs feldolgozása,így sokkal élvezhetőbb, és szebb a grafikája.

2017.06.02 Sem Rorrey

Nagyon szeretem, egyik legaranyosabb gyerekrajzfilm igazán megható végkifejlettel. Szerencsére a mai napig él a mese.

2015.05.21 Laci000

Nagyon jó kis mese, milyen jó lenne, ha a gyerekek még ilyen vagy ehhez hasonló meséken nőnének fel, mert ennek legalább van mondanivalója, nem úgy, mint a mostaniaknak...

2018.07.06 oneminute

Szinte ezen a mesén nőttem fel, így mindig kedves emlékeket idéz, ha megnézem. Nagyszerű mese kicsiknek és kicsit nagyobbaknak is. Szép történet az önzetlen szeretetről.

2018.01.28 zsani

Imádom a mai napig ezt a mesét!! Ezen nőttem fel. Megtanítja a gyerekeknek hogy enm szabad bántani az állatokat.

2016.05.21 Vadgazda

Egy nagyon jó író művének szinte tökéletes filmvászonra vitele. Fekete István szerintem hasonlóan képzelte volna el. A mai napig meg-meg nézem bármikor adják a tv-ben. Igazán pörgős, izgalmas rajzfilm, mindneki számára ajánlott. Érdemes elolvasni is, Fekete István valamennyi művével együtt.

2017.05.17 Zoer8993

Nekem ez a rajzfilm kis koromban nagy kedvencem volt, aranyos volt a rajzolása és a történet is magáért beszél. Tanulságos és aranyos egyszerre, minden gyereknek látnia kéne egyszer.

2016.04.26 Bogi

A magyar rajzfilmkészítés csúcsa ebben az időszakban volt szerintem. A rajzolás, a történet, a szinkronhangok, mind mind a legjobbak. Személyes kedvencem a magyar filmek közül. Igazi klasszikus. Mindenképpen látnia kellene a mostani generációknak is :)

2015.07.26 one1970

Az egyik legjobb magyar film, amit valaha is láttam. A szinkon hangok is nagyon tetszenek, az újra feldolgozott Vuk viszont nagyon gyenge. Ez a film 10/10.

2017.05.30 szkodvig

Nagyon aranyos kis mese. Számomra az egyik legkedvesebb pedig nem vagyok egy öreg 'darab'. Örülök,hogy ilyeneken nőhettem fel és nem a mai gagyi meséken.:)

2018.03.18 Rendszergizda

Gyerekkorom legmeghatározóbb és legkedvesebb mesém, bár nem azt mondom, hogy legjobban ezt szererem. Azt mondjuk sajnálom, hogy a mai magyar rajzfilmek nem olyan jók, mint ez gyöngyszem ! (A folyatás nagyon rossz senkinek nem ajánlom csak a réginek az emlékét rondítja el)

2017.03.06 Hedy0809

Kedves mese,nem elhanyagolható tanulsággal! Gyerekkorom egyik kedvence és a dalt valószínűleg én sem felejtem el soha! :)